кола маска в кр. село, борово, бъкстон?

  • 3 190
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
преместихме се в ново жилище и козметичката вече ми е далеч. търся си такава за кола маска(махам всичко без косата Mr. Green) в гореспоменатите райони. можете ли да ми препоръчате някоя? за предпочитане е да работи не с шпатулката и кофичката, а с онези апликатори, в които е колата. дано го обясних разбираемо Rolling Eyes

мерси!

# 1
  • Мнения: 215
Моята се намира в Бели Брези, козметично студио Z-Style. На ул. Хайдушка гора 40 се намира, имат и шпатулки, и апликатори, така че каквото ти душа иска. Ходила е жената и на обучения из Европа за всяка от марките и продуктите с които работи. Намира се уличката на кръстовището на Дойран и Гоце Делчев  Peace

# 2
  • Мнения: 600
Моята се намира в Бели Брези, козметично студио Z-Style. На ул. Хайдушка гора 40 се намира, имат и шпатулки, и апликатори, така че каквото ти душа иска. Ходила е жената и на обучения из Европа за всяка от марките и продуктите с които работи. Намира се уличката на кръстовището на Дойран и Гоце Делчев  Peace

това ми е супер удобно! цени? колко време предварително се записваш?  в събота работи ли?

благодаря!

# 3
  • Мнения: 600
Моята се намира в Бели Брези, козметично студио Z-Style. На ул. Хайдушка гора 40 се намира, имат и шпатулки, и апликатори, така че каквото ти душа иска. Ходила е жената и на обучения из Европа за всяка от марките и продуктите с които работи. Намира се уличката на кръстовището на Дойран и Гоце Делчев  Peace

това ми е супер удобно! цени? колко време предварително се записваш?  в събота работи ли?

благодаря!

и още да питам - само една козметичка ли има или повече? и как се казва твоята?

# 4
  • Мнения: 215
Цени...за цели крака е 25лв ,какво друго те интересува? Записвам се 3-4 дни по-рано, за да съм сигурна че ще има когато аз искам, иначе като станеш редовен клиент може да идва специално заради теб дори и да не е на смяна. Работи в Събота, козметичката в момента е само една но е собственик и на целия салон (има и фризьорка и маникiuристка) - така че няма да те претупа. Имаше още една козметичка но нещо не я виждам напоследък.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета,
 и аз си търся козметичка за същите райони. За кола маска на триъгълника става дума, така че ще съм благодарна да ми препоръчате внимателна козметичка.
Бели брези, Павлово, Хиподрума, Стрелбище също ме устройват. Цени да ме ориентирате?
 Благодаря
 bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 4 176
Мога да ти препоръчам моята-в Борово. Тя е фризьорка, но прави и кола маска, маникюр. Друго от козметиката - не..

# 7
  • София
  • Мнения: 6 010
rimar, пиши ми на лични.
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт