Доспат- хотел Панорама или Тихият кът

  • 9 789
  • 9
  •   1
Отговори
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
 Здравейте, искам да попитам имали от вас  почивали в хотел  Панорама в  Доспат  и какви са им впечатленията. Резервирали сме за края на август за  5 дни., дълго се колебаехме кой от двата хотела да изберем ; Панорама или Тихият кът, накрая се спряхме на първия, някакси по ни хареса на снимките от сайта. Моля за  отзиви от посетилите тези места. Благодаря   bouquet

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 22:54 от jorjia

# 1
  • Мнения: 658
Тихия кът е по-добро - близо до центъра, на брега на язовира, има самостоятелни вили и хотелска част
       Панорама е далече от центъра и нетолкова близо до язовира- иначе има стахотен изглед и нещо като басейн Wink

# 2
  • Мнения: 658
Забравих - няма къде да играят децата
в Панорама
              Станцията на ДЗИ е близо-има басейн, площадка - може там да ходите
              Иначе места за пикници колкото искаш! Как ви завиждам че отивате там Twisted Evil Ние от 5-6 години ходим но тая пропускаме Cry
             Приятно прекарване ви пожелавам  bouquet

# 3
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
Благодаря  мамамими!  Hug

# 4
  • Мнения: 658
За нищо  bouquet

# 5
  • Мнения: 784
През юли бяхме на "Панорама". Не бих се върнала там втори път.
Басейн НЯМА. Това, че за цяла седмица само веднъж смениха чаршафите и хавлиите - както и да е, ама поне да удряха по една прахосмукачка и да изхвърляха боклука. Направо се бяхме заринали с боклук, кошчето го бях отрупала с торбички, в които събирах отпадъците. И тоалетната хартия си купувахме от магазина. Допълнителното легло, за което доплатих по 10 лв. на ден, всъщност беше един тесен неудобен разтегателен фотьойл, на който естествено не посмях да сложа детето и то спа при нас на спалнята. Отделно, че хотелът е отдалечен доста и от язовира, и от центъра, намира се в квартала, сбутан между две цигански къщи. Единственият плюс е добрата кухня в ресторанта, но можете да го посетите и без да сте гости на хотела.

"Тихият кът" е по-добър като разположение, само дето не може да се нарече "тих". Посетихме ресторанта на хотела - много високо бяха пуснали музиката късно вечерта, направо ги съжалих хората в хотела.

И на двете места не е подходящо за семейства с деца. Единственият хотел в града, подходящ за ходене с деца, е "Диамант". Има голяма поддържана градина, в която е единственият хубав детски кът в града.

Виждам, че вече сте резервирали. Правя си труда да пиша всичко това, защото отзивите от форума бяха основния ми мотив да отседна в "Панорама", надявам се да бъда полезна и аз на някого.

# 6
  • Мнения: 331
Ние сме ходили в Панорама и в Тихият кът преди години (повече от 3) - попаднахме в Панорама случайно, и спахме там само една нощ, но определено останах очарована - може би защото тогава нямахме още дете и не ми се е налагало да мисля и за него, може би защото не очаквахме точно в Доспат да има такъв хубав хотел с големи спални и удобства, може би заради гледката и хубавата кухня. Не знам. След това същата година отидохме и в Тихият кът - не можахме да намерим места в Панорама - но ми се стори по-невзрачно там, те тъкмо го бяха построили и течаха довършителни работи и уж беше ново, но още недовършено... Затова имам хубави спомени от Панорама и не толкова хубави от Тихият кът. Но когато става въпрос за почивка с деца не знам какво да те посъветвам, а и може да са се променили нещата за толкова време - едни хотели се занемаряват, други се подобряват...

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 336
За мен също Тихият кът е по-добрия хотел, въпреки че в Панорама ходихме само да обядваме един ден. Миналата година басейн вече нямаше. Храната също не беше толкова добра, колкото в Тихия кът, както и обслужването. Диамант наистина е по-удачен вариант за децата - има голяма градина с езеро и детски съоръжения, но там също не ми харесаха храната и обслужването. Ние все сме с децата в Тихия кът и не сме имали никакви проблеми - новите вилички са чудесни, около тях е тихо и спокойно, имат страхотна гледка. Дали не можете да си промените резервацията?  newsm78
 

# 8
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
 Дано не сме сбъркали  newsm78   като резервирахме в хотел Панорама, а не в Тихият кът, защото първоначално бяхме се обадили  във втория хотел, но в последствие се разубедихме и остана резервацията в Панорама. Благодаря на всички за отговорите!    bouquet

# 9
  • Мнения: 349
определено Тихия кът-невероятна гледка към язовира!  Peace

а и стаите са големи колкото апартаменти

Общи условия

Активация на акаунт