Има ли нещо вярно в това твърдение? (за полът на бебето)

  • 4 161
  • 106
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 673
Здравейте, мили майки бъдещи и настоящи!

Наскоро една от бабите във входа ме видя и ми каза:"Ау, много си се разхубавила, ще имаш момче. Ако беше погрозняла, значи щеше да е момиче". Та въпроса ми е дали има нещо вярно в подобно твърдение newsm78

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 23:09 от Reza

# 1
  • Мнения: 1 367
Навремето е имало поверие,че момиченцата вземат красотата на майката,затова тя погрознявала по време на бременност.Смятам,че това са пълни глупости.Всичко опира до ген,здравословно състояние,самочувствие и още куп неща.Виждам,че си в началото на бременността си.Потърпи малко и ще разбереш пола на бебчо.Сега се наслаждавай на състоянието си и не мисли за такива щуротии.Лека бременност ти желая!

# 2
  • Мнения: 252
Не мисля че има нещо вярно в това.

# 3
  • Мнения: 10 982
Това са бабини деветини hahaha

# 4
  • София
  • Мнения: 673
В интерес на истината, още преди бабата, усещам бебата като момче:)

# 5
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не. Няма нищо вярно  Naughty

# 6
  • Мнения: 1 691
 Laughing Не бих разчитала много-много на такъв метод за определяне на пола на бебето, но да - такова поверие съществува. А щом съществува, значи народът си е правил наблюденията векове наред. Аз съм склонна да вярвам на подобни неща, но без да се връзвам много-много, ако се окаже, че не е така. С две думи - може засега априорно да приемеш, че ще е момченце, но докато не се докаже с други методи, не бързай да купуваш сини дрешки Wink

# 7
# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Естествено, че няма нищо вярно  Simple Smile. Просто бременността ти се отразява добре  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 673
И аз не вярвам на подобни твърдения, това е ясно, за мен е без значение дали ще е момче или момиче. Просто ми стана любопитно дали и някой друг се е сблъсквал с подобни вярвания и какви са били резултати от тях. От чисто практична гледна точка искам момиче, защото сме измислили име, а с мъжките имена имаме ГОЛЯМ проблем. Но аз си го усещам като момченце Simple Smile

# 10
  • Мнения: 8 242
При толкова ранна бременност и да има нещо вярно, едва ли ти е проличало токлова бързо Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 807
Не мисля че има нещо вярно в това.

И аз  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 673
При толкова ранна бременност и да има нещо вярно, едва ли ти е проличало токлова бързо Mr. Green

Само за протокола да отбележа: наистина съм се разхубавила или мъжът ми е сменил огледалото Mr. Green
Както и да е, въпросът всичко да е наред. Пожелавам на всички бъдещи мами леко бременеене

# 13
  • Мнения: 625
Не мисля,че е вярно.С първата си бременност наистина бях станала много хубава,със страхотна коса,кожа и нокти и резултата беше момче.Сега нито кожата ,нито кожата са ми хубави,но пак ще си имам момче Wink

# 14
  • Мнения: 6 711
Не!  newsm62

Лека бременност! smile3503

Общи условия

Активация на акаунт