Кои от вас няма да почиват това лято и защо?

  • 1 403
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Вече сме почти август - последния месец от лятото. Някои вече почиваха, други сега ги чака лятната отпуска и почивката.
На кои от вас обаче се очертава да не почиват това лято. Под почивка имам предвид отделяне от работата и от града в който живеете - отиване на море, на планина, а защо не и в чужбина. Например ако излезеш в отпуск обаче си стоиш в града в който живееш и не ходиш никъде - за мен не е почивка това.
И ако няма да почивате - защо? Липса на финанси, не ви дават отпуск, работохолици сте и не искате почивка...

# 1
  • Мнения: 417
Липса на финанси!Ще си седим тук и ще си мизерстваме. smile3516

# 2
  • Мнения: 4 651
Обожавам да работя лятото, когато всички са се изнесли по морета и планини и работата върви на автопилот.
За това си вземам отпуска есента или зимата Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 5 622
Липса на финанси!Ще си седим тук и ще си мизерстваме. smile3516


Дори и с малко финанси човек може да си направи почивка, убедена съм в това! Дори 2-3 дена се отразяват благотворно и зареждащо. Съветвам никой да не се лишава от заслужената си почивка, колкото и финансово да е притеснен!  Hug

# 4
  • Мнения: 662
Засега няма да почиваме, защото беба е мъничка и се притеснявам да я вземем с нас Thinking. Другият вариант е да я оставим тук, но това също не ми харесва като идея Crossing Arms. Още повече, че никой от роднините не се е засилил да ни помага, а представям си да я оставим на някой за по-дълго време ooooh!Е, има и още един вариант, но мъжо ми не е съгласен-да си починем поотделно Twisted Evil.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 939
Липса на финанси!Ще си седим тук и ще си мизерстваме. smile3516


Дори и с малко финанси човек може да си направи почивка, убедена съм в това! Дори 2-3 дена се отразяват благотворно и зареждащо. Съветвам никой да не се лишава от заслужената си почивка, колкото и финансово да е притеснен!  Hug
Е, някои хора не могат да си позволят дори 2-3 дни, за съжаление. Аз мога да отида от финансова гледна точка, но няма с кого - приятелите ми или нямат пари, или не ги пускат отпуска, абе.....  ooooh!

# 6
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
А почивалите имат ли право на мнение  Wink

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Като е лято и имам чувството, че перманентно трябва да съм в отпуска...  Whistling

# 8
  • Мнения: 154
Обожавам да работя лятото, когато всички са се изнесли по морета и планини и работата върви на автопилот.
За това си вземам отпуска есента или зимата Simple Smile.


аха, и аз така. лятото е хубаво за работа, щото никой друг не се натиска да работи, затова е спокойно, мирно и тихо. почивам или преди или/и след лятото. например почивах през май, и през септември ще почивам.

# 9
  • Мнения: 3 268
Почивката на планина е съвсем достъпна.Смятам,че 3-4 дни всеки трябва да отдели за релакс.Аз вече почивах,но няма да се хваля къде и как.Просто мисля,че има почивка за всеки джоб,важното е човек да избяга от ежедневието за няколка дни.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 271
Няма да ходим на почивка, защото строим къща. Освен парите, които предпочитаме да вложим в новият си дом, трябва някой да наблюдава изкъсо просеца. Иначе планираме от време - на време да отскачаме до вилата за по 2-3 дни. Аз също мисля, че човек не трябва да се лишава от почивка - кой, колкото може.

# 11
  • Мнения: 1 877
Няма почивка за мен.Няма на кого да оставя децата,а то с тях почивка ли е? А и нЕма кинти разбира се

# 12
  • Мнения: 2 804
Ние почиваме зимата , защото работата на съпруга ми е предимно през лятото .
Нали е готвач на плажа на Адриатическо море .
Та няма как , но зимата ще ходим до Мароко и пак ще ни огрее хубаво топло време при някои от излизанията ни от града на половинката ми .

# 13
  • Мнения: 7 107
Ами не ми дават отпуск от форума. Flutter

# 14
  • Мнения: 212
Е, има и още един вариант, но мъжо ми не е съгласен-да си починем поотделно Twisted Evil.

При мен пък е обратно - жената не е съгласна да почиваме поотделно. Колкото повече се опитвам да я убеждавам че тъкмо ще си починем един от друг и после още повече ще се обичаме тя е непреклонна.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт