Натрапчиви сънища

  • 883
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Искам да ви питам-имате ли натрапчиви сънища?
Преди година започнах да сънувам как ми падат зъбите- всеки месец поне веднъж се повтаря.
Преди около половин година открих, че аз сама го предизвиквам. Живея с майка ми, която преди известно време получи нервна криза придружена с акушерска ръка в 3часа през ноща. Бяхме си сами и беше голям ужас, виках линейка, доктор..Оттогава вечер като лягам и като се замисля, че пак може да се случи нещо такова и изтръпвам, след което и сънувам съня със зъбите. Няма вечер в която да не се замисля за майка ми и след това да не сънувам, че имам проблеми с тях-я ще падат, я ще се изпочупват, я ме болят, но най-често ми падат-плюя ги като малко дете на което пада зъб..и така всчиките, докато не остане нищо. Абе страшен кошмар.
И най-тъпото е, че си налагам да не мисля, за болести като легна, но помислено дори и за 10 сек. ми се отразява. Не знам как да ги спра, не че са толкова често, но...
Да му се невиди-човек да не се загрижи за здравето на собствената си майка.
И аз не знам защо я пускам тази тема, но поне може да се окаже, че не се случва само на мен?!
От недоглеждане пуснах темата тук-може да я преместите!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 187
да, имам натрапчив сън, но ме е страх да разказвам, не знам какво значи, а честно казано ме е страх да погледна в съновник или да питам някого, истина е, че го сънувам прекалено често и е от години. Според мен се дължи по-скоро на стрес, защото в моя сън нещата вече са минали и няма как да се случат в настоящето, но  все пак ме е страх, че продължават

# 2
  • Мнения: 532
И аз съм имала натрапчиви сънища,кошмарни,но просто чакам да ми минат,нищо друго не мога да направя.

# 3
  • Мнения: 902
да, преди време много сънувах баба ми след като почина. според мен има някакъв проблем на подсъзнателно ниво Thinking

Общи условия

Активация на акаунт