Ака след всяко хранене, какво да си мисля?

  • 3 825
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 530
Здравейте! На 1.6г. сме. Дъщеря ми се храни от кухня. От вчера сутринта ака по- честичко от нормалното. По принцип ака 1- 2 пъти максимум. Но вчера сутринта ака след закуска, след това след обяд като тогава беше малко по- кашкаво и миризливо. Вечерта изкара пак, но много малко и нормално на цвят, консистенция и мирис. Тази сутрин след закуска пак ака и сега пак изкара малко. И 2- та пъти нормално. Дадох й сутринта половин прахче ентерол. Няма температура, жизнена е и се храни. В момента й пробива кучешки зъб. Допитвам се до вас, защото педиатърката казва, да я следя и да й давам ентерол. На някой случвало ли му се е?

# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Може и от зъбчето да е. На моя син постоянно му се случва да ака по 4-5 пъти на ден по малко, не виждам нищо нередно!  Peace

# 2
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Може да има някое вирусче 

# 3
  • Мнения: 1 512
След като е с нормална консистенция,цвят и мирис, жизнена е и се храни нормално не трябва да се притесняваш.Може да се дължи на пробиването на кучешкият зъб. Проблем ще бъде ако е с рядка консистенция.

# 4
  • Мнения: 864
Сега има такъв вирус!

# 5
  • Мнения: 750
Не виждам повод за притеснение Peace.Все пак я наблюдавай.

# 6
  • Мнения: 1 512
Сега има такъв вирус!
Да но този вирус е с температура,разстройство и повръщане.

# 7
  • Мнения: 259
Когато ни растяха зъби и ние бяхме с леко разтройство.

# 8
  • Мнения: 750
И ние сме така, за два дни се беше закрепил и от вчера пак започна, давам ентерол, ако се жлошат нещата ми казаха ,че може и хидрасек (или хидросек).

# 9
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Звънни на педиатърката, не е нужно да я водиш, ако няма друго притеснително.

# 10
  • Мнения: 530
И ние сме така, за два дни се беше закрепил и от вчера пак започна, давам ентерол, ако се жлошат нещата ми казаха ,че може и хидрасек (или хидросек).

А по колко ентерол даваш и на какъв интервал от време? А диета? И вие ли сте без температура и повръщане, а само с по- често изхождане?

# 11
  • Мнения: 662
Ако се притесняваш, нищо не ти пречи да се консултираш с педито Peace.

# 12
  • Мнения: 3 092
Не виждам защо вместо да пишеш тук не звъннеш на доктора си например ....или очакваш някой от нас ей така телепатично да ти постави диагноза .....не те разбирам.

# 13
  • Мнения: 530
Не виждам защо вместо да пишеш тук не звъннеш на доктора си например ....или очакваш някой от нас ей така телепатично да ти постави диагноза .....не те разбирам.

Ами ако си прочела добре темата ми, ще видиш, че съм се свързала с педиатърката си. И след като тя ми е отговорила, пиша тук. Интересувам се дали има сходен на нашия проблем, не очаквам някой телепатично да ми постави диагноза.

# 14
  • Мнения: 27 524
Нормално е, синът ми акаше по 8 пъти като малък.  Grinning
Няма разстройство и няма нужда да даваш Ентерол без нужда  Peace

Общи условия

Активация на акаунт