Дързост и красота - 11 ...Онче, бонче, Ничо, бРичо....

  • 31 445
  • 503
  •   1
Отговори
# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Първа Laughing

Очаквам с нетърпение раждането за да се пораздвижи филма. Щом Брук ще е с Рич в леглото, когято ще се ражда бебето, значи скоро трябва да напусне Ник newsm78

# 2
  • Мнения: 3 209
Първа кипра съм и аз тук  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 343
Покажете ми моля Ви Сю Елън .. и какви ги дири тя в ДиК ?

# 4
  • Мнения: 3 209
Покажете ми моля Ви Сю Елън .. и какви ги дири тя в ДиК ?

Играе го майка на Саманта  Peace

# 5
  • Мнения: 4 490
сипаз  Whistling

# 6
  • Мнения: 3 209
Ето я Линда Грей в ролята на Сю Елън



А ето я в ролята на Присила в ДиК

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Сядам пред телевизора и чакам ЛЮБИМИЯ сериал и ............... ВОТ на НЕДОВЕРИЕ ooooh! ooooh! ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 8 348
парламент
драма
сега Брук ще трябва да отложи раждането

# 9
  • Мнения: 4 490
Какво става в парламента на мен лично ми е много важно. Заради тъпите им проблеми и излагането пред ЕК, вече близо месец отлагат гласуване, което засяга лично мъжа ми. Да минава този тъп вот и да си сядат на г****те да работят, че ми писна от тях!  newsm61
А "Сю Елън" повече ми харесва като по-възрастна.  Peace Аз въобще нямаше да зацепя, че е тя, ако не ми бяхте казали. Поне на снимката е коренно различна жена.

# 10
  • Мнения: 347
днес дик ще ни се размине явно
 Sad
не знам защо тея решиха, че ще ни е интересно да гледаме какво става в парламента

# 11
# 12
  • Мнения: 347
как брук ще ражда след 20 дни не ми е ясно, като до преди две седмици беше в моя месец  Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 4 496
Ти къде се бавиш бре! Я виж жените какво правят... Joy
Споко, тя Брукасита ще стиска крака докато свърши Олимпиадата. Ако не роди преди това де. Mr. Green

# 14
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Линда Грей е супер остаряла.. Втората снимка е много фотошопната.. няма и ги бръчките.., а тя е доста сбръчкана..По лицето или се е опвала, или е от грима, но шията и е потресающа..Все се чудя - опват лицето, а шията забравят.. вероятно тази зона трудно се коригира.. Thinking
А на млади години е била супер мадама Simple Smile Прилича ми на червенокосата докторка от Анатомията на Грей..

А Брук дали наистина не е бременна по време на бременната и роля? Вчера като я гледах ми се видя наедряла в ръце, в лице..  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт