ЕДНА ВЕСЕЛА ТЕМА

  • 805
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Момичета,предлагам да се развеселим с тая тема и да публикуваме алтернативни начини на забременяване,като напр. яденето на сладолед и т.н.Благодаря предварително! Grinning
P.S. може пък и да има нещо вярно...

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Има доста такива теми вече; поразрови се с търсачката Peace Общо взето, всяко лято идва ред на темата за сладоледа /и не само/ Wink
Алтернативни начини за забременяване ми звучи странно Rolling Eyes, алтернативи на секса ли търсиш newsm78

# 2
  • Мнения: 1 699
Ти май пускаш темата уж на майтап но ми се струва че искаш да събереш повечко "алтернативни начини" за забременяване  Laughingкоито да изпробваш

Има тема за зелката за сладоледа и нещо за някаква къртича пръст май имаше  newsm78
Надяваш се  някой да ти се похвали че е успял след тези методи ли?

# 3
  • Мнения: 73
Момичетааа ,заглавието на темата е ЕДНА ВЕСЕЛА ТЕМА ,а не КАК ДА ЗАБРЕМЕНЕЕМ...и ако искате моето мнение -аз на вярвам на подобни измишльотини... Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 2 908
МИ тогава защо пускаш темата,какво очакваш всъщност да ти напишем при положение че съм убедена че си чела и чувала за различните измислици и сега искаш да ти ги повторим ли или какво. newsm78

# 5
  • Мнения: 1 085
Добре че пуснах такава тема за сладоледа та да те вдъхнови за тази тема нали.

# 6
  • Мнения: 862
Аз пък мисля, че Хера или Сънчи съвсем скоро ще заключат една от двете теми, ако не и двете  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт