генетични изследвания

  • 1 087
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
 Здравейте, мами. Не съм сигурна дали точно тук е мястото на тази тема, но трябва да ви попитам...
 Преди малко повече от четири години родих момченце с вродени аномалии ( еквиноварус, цепнато небце и заешка устна). Сега и тримата иксаме да има бебе в семейството, но трябва да сме сигурни, че нещата този път ще са наред.
 много информация поех и пак не ми е ясно какви изследвания да правя преди бременността (дали и тримата). Разбирам, че много мами препоръчват екипа на Кременски, но ми е рано да мисля за самата бременност, просто искам преди нея да имам спокойствие и информация.
 Хубаво е, че ви има. Благодарности   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 335
Бих ти препоръчала да се коонсултираш с доц. Конова, Плевен. Може да и пивев мейл; ще отговори. Виж тук http://www.ivfpleven.com/index.php?l=3

# 2
  • София
  • Мнения: 1 783
Първо трябва да си направите изследвания и тримата. Вероятно голямото ти детенце  е с хромозомна аномалия и генетикът ще прецени какъв е рискът от раждане на второ дете с подобна аномалия. След забременяването има поредица от изследвания - скриниг на първия триместър, амниоцентеза и т.н, които ще се правят след съвместни консултации с генетик и гинеколог.
Успех!

# 3
  • Мнения: 16
благодаря момичета, сега ще разгледам сайта. Много ми се иска да имам по-подробна информация за тези изследвания  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт