Киселини във шестия месец

  • 2 161
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Дайте ми съвет какво да правя,каквото хапня и веднага почват киселини

# 1
  • София
  • Мнения: 1 387
Знам какво ти е, защото и при двете бременности бях така. Взимах промишлени количества Талцид - това е Hug

# 2
  • Мнения: 676
Аз гледах да избягвам храните,които съм забелязала, че водят до киселини.

# 3
  • Мнения: 4 335
И мен ме хванаха 6-ят месец и така до края SadПиех газирана вода и дьв4ех дьвки,на мен ми помагаше това малко поне Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 571
.На мен ми помагаше минералната газирана вода "Михалково".От другите марки киселините ми ставаха още по-силни.Тази марка се води естествено газирана,т.е. такъв е самият минерален източник.

# 5
  • Мнения: 10 983
На мен ми помагаха сода бикарбонат, дъвчене на дъвка и кисело мляко. Благодарение на тях почти нямах киселини. Но най-важното е да избягваш храни, които дразнят стомаха, и да не прекаляваш със солено, люто и кисело.

# 6
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз за щастие киселини не съм имала , но знам , че пият талцит

# 7
  • София
  • Мнения: 819
И мен ме мъчиха киселини, докато бях бременна - от края на 4 месец, та докато родя. Спасяваше ме единствено прясно мляко - стигала съм до 3 литра на ден ooooh! Нищо друго не помагаше - нито сода за хляб, нито варен картоф, сух хляб, газирана вода, нищичко, само млякото ме спаси. Но при всеки е различно, в болницата една жена се "лекуваше" от киселини с лимони Sick  Sick

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
кисело мляко  Peace

# 9
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз гледах да избягвам храните,които съм забелязала, че водят до киселини.

Това  е едното. Другото е да чакаш да родиш  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 422
мен също от тогава ме почнаха и така до края и нищо не ми помагаше,дано на теб ти помагне някой от изброените по горе

# 11
  • София
  • Мнения: 819
Другото е да чакаш да родиш  Heart Eyes

Като родих и спряха киселините да ме тормозят, чак ми липсваха, толкова бях свикнала да ми е гадно Crazy Дано всичко е наред и лека бременност Hug

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 196
И аз съм така.Не смея да вземам лекарства обаче.Престанах преди лягане да пия сладки и газирани напитки,да ям сладко и мазно и това ми помогна.Пържено и  люто изобщо не ям.

# 13
  • Мнения: 2 015
Избягвах пърженото и пиех сода Peace.

# 14
  • Мнения: 177
Благодаря ви за отговорите, ще пробвам с нещата който сте споделили и дано нещо ми помогне ,че smile3518

Общи условия

Активация на акаунт