Празнуване на 11-ти рожден ден

  • 2 566
  • 8
  •   1
Отговори
Къде да празнуваме 11-тия рожден ден на сина ми?
Казва, че вече е голям за детски парти клуб-много е бебешко! В къщи ли да празнуваме? С какво да ги забавлявам децата? Моля, дайте предложения

# 1
  • Мнения: 9 814
Моята племенница навърши 10 г. преди месец. Празнува в пицария, без клоуни, аниматори и пр. наистина по-бебешки забавления.

# 2
Защо детския парти клуб да е бебешко?Няма значение,щом не иска в клуб,значи ще е в къщи.
Да гледат някой филм например или да играят например на "училище".Ще е интересно и полезно.Преди доста чувах,че децата си играят на това.

# 3
  • usa
  • Мнения: 2 113
а боулинг ще го заинтригува ли? или посещение на кино?
друга идея - моята щерка ще става на 11 след по-малко от месец. с нея стигнахме до споразумение да избере две от най-близките си приятелки и с тях да направим еднодневно пътуване в околността. още не сме решили къде точно, но ще е нещо от рода на посещение на голям басейн или увеселителен парк или нещо като пикник-къмпинг мероприятие.
още една идея. наскоро тя ходи на рожден ден на нейна приятелка в парка. там ги черпиха с хот дози и торта и се биха с водни балони.

# 4
  • Мнения: 2 807
Когато по-малкият ми брат навърши 11 години - в пицария, той сам реши, че ще празнува там Wink

Най-добре се посъветвай със сина си, а той, ако не може да реши сам - с приятелите си  Peace

# 5
  • Мнения: 4 877
попитай и за пейнтбол. Моят много искаше, но е още малък - 8 г. Иначе има изискване да са по-големи деца.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
на същия хал съм...
Добре, че имам познат аниматор... Но мястото ми е проблемно и на мен.

# 7
  • Мнения: 3 268
11 -тия рожден ден на сина ми празнувахме в боулинг Галакси до НДК.Много весело беше.

# 8
  • Мнения: 836
И аз сега уреждам едно такова мероприятие. Боулинг и всякакви игри в зала много се харесват от децата в тази възраст. Ние ще сме тук:
http://www.mega-xtreme.com/section.php?s_id=1&c_id=33

Имат и зала в Скай Сити, но в Студ. град е по-добра.

Общи условия

Активация на акаунт