Ароматизатор...

  • 1 751
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Момичета,търся такива уникални ароматизатори за стая
Пръчките се потапят след като се отвори ароматизатора и така мирише из цялата стая.....Купих си такива ароматизатори от чужбина с най-различни аромати и сега се чудя от къде в БГ мога да си купя отново Peace

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 133
Видях подобни в магазин Юск в Пловдив, даже тези дни като ходя ще си взема да ги пробвам. Дано съм била полезна с информацията  Peace

# 2
  • Мнения: 1 186
Видях подобни в магазин Юск в Пловдив, даже тези дни като ходя ще си взема да ги пробвам. Дано съм била полезна с информацията  Peace
В нашия град няма Rolling Eyes...ароматизаторите са страхотни Peace

# 3
  • Мнения: 153
Мога да помогна за София, но на теб едва ли ще ти свърши работа.
Mimi_T, пробвай в магазините за сувенири, за София знам поне един доставчик, който внася и разпространява в магазините.

# 4
  • Мнения: 1 312
Мога да помогна за София, но на теб едва ли ще ти свърши работа.
Mimi_T, пробвай в магазините за сувенири, за София знам поне един доставчик, който внася и разпространява в магазините.
Ако не ти е проблем би ли казала кой е той.
Най-малкото може да се направи директна връзка с вносителя и той да насочи потенциалните си клиенти към търговците с които работи в съответния град.

# 5
  • Мнения: 153
Мисля, че ще се получи реклама на този дистрибутор. Не намирам тяхна страница в Интернет. Ако някой иска, мога да пиша на лични.

# 6
  • Мнения: 4 335
Виждала сьм вьв Варна такива,само,4е самите шишенца в които се поставят прь4иците са други.Вьв бензиностанции сьм ги виждала и бяха "Сенсо" Peace

# 7
  • Мнения: 1 186
Благодаря ви момичета....ще търся из нашия град  Peace

# 8
  • Мнения: 153
Mimi_T, намерих с коя фирма от твоя град работи доставчика. Ако още не си намерила, ще ти пусна координатите на лични.

# 9
  • Мнения: 1 312
Мисля, че ще се получи реклама на този дистрибутор. Не намирам тяхна страница в Интернет. Ако някой иска, мога да пиша на лични.

Аз искам,моля.
И мерси.

# 10
  • Berlin
  • Мнения: 11 229
в скай сити има такива, долу, където продават сапуни, до фантастико. по 15лв са. вчера ги видях.

# 11
  • Мнения: 551
Найстина са много хубави въпросните ароматизатори.
Аз си ги купих преди два дни от Аико-СОФИЯ  ето тук можете да ги разгледатеhttp://www.ipuro.com/

Общи условия

Активация на акаунт