Къдье сме ние?

  • 3 211
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
Темата е инспирирана(какви думи знам а Mr. Green) от съседна такава в която се изявяват робуващи.Моята тема е за надуващи се.Моля в нея да пишат само притежатели на дрехи,обувки и компания от световно известни марки.Темата не е да похвалите чепици от световно неизвестния дизайнер Бай Гоцо от Сумсурлево.Темата е само за ВИП майки!
Хайде драги ,накарайте съседката Пецка да побледнее от яд!Но, да не съм голословна .Ще започна първа:
1-Редовно си пазарувам от съседното магазинче дрехи,жената е братовчедка на Джон Галиано и той пипа всяка дреха в този магазин;
2-Обувките ми повечето са на известната,дори всичките! зад океана фирма Фадо,нужно ли е да споменавам,кожата е от индийски телета и е много скъпа;
3-Бижута от сребро доставено от Марс естествено;
4 -телефона е такъв телефон няма,предстои да се произведе в бъдещето от фирмата изкупила Нокия и останалите фирми за моб.тел.Копчетата са от неполирани диаманти,а вътре са затворени звездите на Пайнер и пеят различна песен всеки път;

Пукате се от яд нали Mr. Green

Бебето е облечено в дрехи на наследника на Армани джуниър-демек Вис Виталис,обувки все още не носи,но няма да купя нищо от онзи калпав обущар Бланик.
За каката също вземам дрехи от там!Сандали и купувам от пазара,от Джими Чоу,ония бутик вляво от Шанел магазина.
Материите са от тигрова акула на петна,страшно нежни са!
Понякога взимам и втора ръка,но от децата на Дженифър Лопес и на Бекъмови,просто сме с еднакъв вкус затова.

И сега нещо което ще ви даде представа колко съм ВИП-изражда ме доктор Рос от спешно отделение,а градинаря който поддържа мушкатото на терасата е Рич Форестър!
Това за мен.Пишете сега вие да видим кой е по,по най-ВИП в Бг мадама.Накрая ще направим гласуване за най- маркова майка!



Обявявам и награда-шоколад Кума Лиска(зелена серия)на концерна СУШАРД май.


Пишете и се похвалете!!!

# 1
  • Мнения: 677
Ти си на аватара, нали?

# 2
  • Мнения: 2 099
Естествено!Що за нагъл въпрос?
Ти кой мислеше ,че ще сложа на аватар?

# 3
  • Мнения: 1 447
Я да видим сега колко ВИП майки ще има като теб. newsm78  Wink

# 4
  • Мнения: X
 Joy Joy Joy

Свежо!  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 099
Да видим Wink темата е приятелско намигване да не се вземаме много на сериозно.
Пък и както знаем БГ е пълна с ВИП персони!Сериозно има награда,лично ще я пратя.Без тва съм на диета щот съм дебела Mr. Green няма да оплюскам аз шоколада я Grinning

# 6
  • Мнения: 1 447
4 -телефона е такъв телефон няма,предстои да се произведе в бъдещето от фирмата изкупила Нокия и останалите фирми за моб.тел.Копчетата са от неполирани диаманти,а вътре са затворени звездите на Пайнер и пеят различна песен всеки път
На всичко което си писала отговарям само този пуст телефон ме проваля.Явно няма да успея да спечеля Кума Лиса.
Свирни от къде да се снабдя и аз с такъв телефон.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 443
 smile3532
ей,това как ме разсмя,много свежо!
Аз за жалост,не мога да се похваля с такива придобивки  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 2 099
smile3532
ей,това как ме разсмя,много свежо!
Аз за жалост,не мога да се похваля с такива придобивки  Crossing Arms
Демек имаш всичко истински марково?Аз нямам и един марков парцал,само една рокля от Дика(ако се води марков магазин де)взета за 20 кинта на разпродажба в която сега посмъртно немога да се нацедя Mr. Green

# 9
  • Мнения: 958
Спомням си преди години на Черковна, имаше един магазин, за който се говореше, че са маркови дрешки, внесени тайно от един митничар. В началото не пускаха случайни, после си беше успех да се набуташ. Та там видях много известни хора, които масово купуваха "маркови" дрехи. Част от тези парцалки се намираха и на Илиенци, ама си мислехме навремето че са ментета.
По-късно се оказа, (от достоверен източник)  че магазина внася директно от Турция.
Та се чудя, как ли са реагирали тези хора като са разбрали, ако са разбрали, какви дрешки носят  hahaha
Иначе много духовито, аз не мога да напиша нищо толкова оригинално, така че само че чета.

# 10
  • Мнения: 2 099
Странно ми  е да дам примерно 2000лв да си купя чанта на която да пише на някой името(да речем Пиер Карден,незнам дали прави чанти де)просто знам,че Пиер Карден няма да даде 2000 лв да си купи чанта на която да пише моето име.
Пък особенна разлика не виждам и едното чанта и другото.Все чанти.Та така де.Не че имам и 2000 за чанта Mr. Green
Изобщо значат ли предметите толкова много за вас.Аз съм по принцип скръндза,ако си обичам нещо не го давам,даже да е някво оръфано и обратно нещо на което не държа го давам лесно даже и да е скъпо.
Деля си нещата на такива които са ми скъпи на сърцето и такива които не са.
Оня ден щерката строши една кристална чаша,тя е специално дете,буйно много.Свеки орева орталъка колко бил скъп този кристал,как бил незнамква си марка,колко уникален бил.Пък за мен си е просто чаша,даже го мия в миялна ooooh!
Та с две думи марката няма значение щом ми харесва и ми е подарено от скъп човек.
Така купувам и дрехи за себе си-обикновенни,средна работа,обувки също,чанти.За децата и за тях така.Ако ми хареса нещо 2 ра употреба -взимам,особенно детски има много хубавки.Нямам скруполи.Даже понякога ако ми е интересен даден събеседник не забелязвам как е облечен,евентуално гримиран...

Тя и темата беше малко ебавка със съседната маркова GrinningДано имат повече хора чувство за хумор, било то роби на марковото или прошляци като мене Mr. Green

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 443
smile3532
ей,това как ме разсмя,много свежо!
Аз за жалост,не мога да се похваля с такива придобивки  Crossing Arms
Демек имаш всичко истински марково?Аз нямам и един марков парцал,само една рокля от Дика(ако се води марков магазин де)взета за 20 кинта на разпродажба в която сега посмъртно немога да се нацедя Mr. Green
Напротив,аз не съм почитателка на т.н. маркови стоки.Предпочитам български неща,прави ми впечатление,че напоследък пазара е залят от евтини китайски и турски болкуци.Дразни ме еснафщината и показността,т.н. бутици където продават 5 парцала с баснословни и неотговарящи на качеството си цени.И само защото имат пришит етикет на фирма "Муци",аз да дам 300 лв на разпродажба  Mr. Green
Понеже си писала Моята тема е за надуващи се.Моля в нея да пишат само притежатели на дрехи,обувки и компания от световно известни марки.,та затова ти казвам че не мога да се похваля с такива покупки  Wink

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 443
Сега ще започне едно оплюване тука,дано да не се засегнат някои майки.

# 13
  • Мнения: 183
На Черковна мисля магазина си е още там. И в него и в безбройните други подобни магазинчета се продават ишлемета. Шият се предимно в Турция, а доста голяма част от тях вече и у нас. В което лошо няма. Доста  дизайнери са си изнесли производствата в страни с евтина работна ръка. Ма да си казат, че продават ишлемета, те като почнат да ти разправят едни легенди са някой чифт дънки от 40лв. и падам от смях. В интерес на истината имат добри попадения от време на време, но все пак да не забравяме, че има ишлемета и ишлемета.  Grinning

# 14
  • Мнения: X
nelipuxo, надявам се после като те набедят за завистлива и евтиномиришеща/обличаща се, да можеш да запазиш същото чувство за хумор Peace

Общи условия

Активация на акаунт