Imam edin vapros.

  • 921
  • 4
  •   1
Отговори
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Zdraveite,imam edin problem koito me pritesniava i iskah da pomolia za savet.
Triabva li da pia niakakvi lekarstva za da mi spre karmata,az potsti niamam takava.Gardite mi sa vse meki i ne karmia bebeto vseki pat kato e gladno,zastoto niamam mliako.
Strah me e da ne polutsa mastit.

# 1
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Първо цистит неможеш да получиш, можеш да получиш мастит и при условие че нямаш много кърма не се притеснявай. Аз родих преди един месец, по принцип съм с големи гърди но по време на бременоста и след раждането гърдите ми си бяха меки и изобщо не се увеличиха и нямах наченки на кърма. След раждането с много зор кърмих двайсет дни като бебка постоянно беше гладна, но от страх да не се отбие напълно не я дохранвах до 20-я ден. Когато спрях два три дни изцеждах по малко кърма /50мл/ от двете гърди за ден и сега вече нямам. Питах лекар и той ми каза че щом не ме болят гърдите, не чувствам напрежение, болка и бучки при напипване значи няма проблем. Не се притеснявай, надявам се да ти бях полезна!

# 2
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Izviniavam se za greskata Embarassed ,sigurno sam mnogo sasnata stom sam napisala tsistis Rolling Eyes .Mnogo blagodaria za otgovora.Sega sam po spokoina.
Naistina mi bese polezna.Oste vednaz blagodaria. Flowers Rose

# 3
  • Мнения: 654
Grinning Ще ти кажа как беше при мен-аз кърмих до 8 месеца и малко,като постепенно кърмата ми намаляваше и последните дни стана доста гъста и жълта на цвят.Не съм пила хапчета за спиране на кърмата или пък някакъв бабешки методи за спиране.Просто оставих да си спре по естествен начин,но да ти кажа през цялото време имах твоите страхове и непрекъснато се самонаблюдавах за някаъв проблем-бучка и т.н.Слава богу всичко си е наред,макар че знам че трябва да отида на профилактичен преглед при мамолог незнам кога ще е това! Embarassed  Grinning

# 4
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Цитат на: LIDYA
Grinning Ще ти кажа как беше при мен-аз кърмих до 8 месеца и малко,като постепенно кърмата ми намаляваше и последните дни стана доста гъста и жълта на цвят.Не съм пила хапчета за спиране на кърмата или пък някакъв бабешки методи за спиране.Просто оставих да си спре по естествен начин,но да ти кажа през цялото време имах твоите страхове и непрекъснато се самонаблюдавах за някаъв проблем-бучка и т.н.Слава богу всичко си е наред,макар че знам че трябва да отида на профилактичен преглед при мамолог незнам кога ще е това! Embarassed  Grinning


 Flowers Rose  Flowers Four Leaf Clover  :rose:Hubavo e kogato niakoi spodeli kak e bilo pri nego.Nadiavam se i pri men da niama problemi.No vse pak tribva da  utides na mamolog.
Thanks. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт