Пренебрегвали ли са ви мъжете ви заради децата ви?

  • 1 955
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Пренебрегвалили са ви мъжете ви заради децата ви?

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 15:04 от Reza

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, никога.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В какъв смисъл?
Щото аз си помислих за едно доста неприлично нещо и в този смисъл, моят мъж, аз имам само един, не ме е пренебрегвал.
Ти колко мъже имаш?

# 3
  • Мнения: 53
В какъв смисъл?
Щото аз си помислих за едно доста неприлично нещо и в този смисъл, моят мъж, аз имам само един, не ме е пренебрегвал.
Ти колко мъже имаш?
Не става въпрос за това Simple Smile
Говоря за пренебрегнати като отношение и внимание от страна на мъжа.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Отношението на мъжа ми към децата ни е едно към тях, към мен е друго.
И по цял ден да отдели за децата - няма да се почувствам пренебрегната, бих се радвала дори.

# 5
  • Мнения: 884
Не, но обратното се е случвало, заради това често му правя забележки...

# 6
  • Мнения: 554
Не мога да се почувствам пренебрегната след като се отнася за нашето дете. Напротив, искам да и обръща много повече внимание, но от пустата му работа това се случва само в събота и неделя Crossing Arms Че той понякога даже не ме поздравява вечер, а направо от вратата... това тате, онова тате, слуша ли те майка ти днес и такива неща, има си работа само с нея. Когато малката заспи обръща внимание и на мен Blush

# 7
  • Мнения: 2 197
Не, но пък дъщеря ми изобщо не дава да го пипна. Като майка-орлица бди над него и само да се доближа и почва: "ти не тати!!!". Не се чувствам пренебрегната, той ми обръща достатъчно внимание, но не знам с нея как ще се разберем...

# 8
  • Мнения: 2 803
Не, по скоро е обратното.

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
разбира се, че я пренебрегвам. вместо да обръщам внимание на жената след работа играем със щерката ....

# 10
  • Мнения: 2 131
Отношението на мъжа ми към децата ни е едно към тях, към мен е друго.
И по цял ден да отдели за децата - няма да се почувствам пренебрегната, бих се радвала дори.
По-точно не бих могла да го кажа  newsm10. На сто процента подкрепям това мнение.

# 11
  • Мнения: 263
Аз пренебрегвам мъж ми заради детето. Обратното не.

# 12
  • Мнения: 1 877
И аз се радвам всеки път,когато съм пренебрегната заради децата.Но по принцип не мога да се оплача от липса на внимание...пу-пу!

# 13
  • Мнения: 1 120
Не, никога.
Бих се радвала,ако ме пренебрегва заради децата.

# 14
  • София
  • Мнения: 344
Не съм се замисляла досега.
Аз него съм пренебрегвала. Той мен...може би да; това, което веднага ми хрумва- обича да се разхожда само с нея, например. Аз им преча да обикалят парковете - дебна за пейка, на която да поседна Embarassed
Не ми е проблем точно това пренебрегване.

Общи условия

Активация на акаунт