Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте,

Стана ми смешно наскоро като си говорех с приятелки за децата и ситуациите, в които ни сварват. Нашето момче е още мъничко и не разбира кой знае колко, но пък една приятелка разказа как децата им се сърдят, когато ги оставят да гледат филмчета и с мъжът й се затварят в спалнята. Веднъж, точно пред свекърва й, малкото се оплакало: "Мама и тати не ни пускат в спалнята", бабата се изненадала. По-голямата й дете добавило: "Ама те се целуват!", а по-малкото се включило: "Че ние какво й пречим?!"

Не съм сигурно, че го разказах смешно, но ми звучеше много готино, когато го чух.

Какви щуротии правят хлапетата ви? Как се измъквате от неудобните ситуации Simple Smile

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Засега не са ни сварвали в неудобни ситуации.Но и никога не биха гледали филмчета самички пък ние да сме в спалнята.Просто не биха ни оставили да се скатаем от тях.

# 2
  • София-Варна
  • Мнения: 119
 Спомням си когато дъщеря ни беше малка,украсяваме за Нова Година ,тя кисела нещо и баща и и казва: виж как тате ще стане на стълба,а мама ще се качи на стълбата (разкрачва се и ме качва на конче)и аз закачам гирляндите!Минава време идват свекърите на гости изапочват да ни се карат:Вие какво правите пред детето.... (разказала е дословно,като им е била в тях и то пред гости,как тати се прави на стълба ...и т.н.),как не ви е срам...?!
И ние ...щах!

# 3
  • София-Варна
  • Мнения: 119
шах...исках да кажа....

# 4
  • Мнения: 604
За сега няма такива!

# 5
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И при нас няма все още такива ситуации.
И и Й са два различни знака. Употребявайте ги по предназначение Peace.

# 6
  • Мнения: 1 447
И при нас все още е нямало такива ситуации,но никога не е късно да се издъним с нещо.

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Моя е още малък, ама брат ми така е издънил нашите навремето.
Майка и татко се боричкали, закачали се и в един момент татко бутва майка върху дивана и тя започва да се преструва, че плаче. Брат ми видял това и като отишъл при баба й казал, че татко бие майка.
Баба ми дръпнала майка настрани и започнала "Х. ако Х. те бие, недей да криеш майче. Каквото и да стане ние сме с теб. Ела си с детето у дома." и тем подобни.
Майка била така Shocked Shocked Shocked
От нея знам, че пред децата трябва много да се внимава какво се прави или говори, че преиначават нещата и може да стане.......

# 8
  • Мнения: 75
много са смешни малките. докато са още дребосъци е хубаво да им се радваме, защото после...

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 13:10 от mama Viola

# 9
  • Мнения: 352
Ние имаме една такава случка. Като беше малкия на година и нещо го приспивах на спалнята. За да заспи му казвахме "Баба Меца идва".И той заспиваше. Сега като се замисля е гадно. Веднъж така уж заспа и след 15тина минути ни е си действаме на същата спалня лекичко. Той спи към стената. След малко люлеене на леглото се обръща и се изцепва:" Ко така пави...Баба Меца иде"

# 10
  • Мнения: 75
леле тая баба Меца Simple Smile

# 11
# 12
  • Мнения: 4 490
КОИ СА най-неудобните..., а не "кой се". Оправи заглавието.  Peace
Моите са още малки и не са ме поставяли в неудобни ситуации, но ще следя темата.

# 13
  • Мнения: 75
благодаря! и аз го гледам и се чудя какво не е наред. Simple Smile

# 14

Общи условия

Активация на акаунт