о.Корфу-цени

  • 2 668
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 157
Здравейте,кажете какви са цените на о.Корфу?Колко долу-горе излиза един обяд?За 10дни каква сума да си приготвим?Благодаря:)

# 1
  • Мнения: 1
снощи се върнах от корфу. приказно е. Цените са като тук, само че в евро  Sad
стая с две легла - 35-60 евро - зависи от пазарлъка. разходка с лодка - 10 евро на час. посещение в двореца на сиси - 7 евро.

# 2
  • Мнения: 3 157
Страхотно!!!!!Ние ще ходим края на септември и отсега нямам търпение,но ни подметнаха,ходили там,че един обяд им излизал към 150евро и аз се шокирах ooooh!

# 3
  • Мнения: 214
аз заминавам другата седмица. дай ми моля те актуално инфо за пътя до там . заколко време го взехте с колата

# 4
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ще ви хареса на о.Корфу, много е красиво, но определно е скъпо...смисъл по-скъпо е от континентална Гърция, а в самата Гърция пък цените са както казва petya.b - също като в бг, но в евро. Повечето заведения на Корфу са изложили менютата си отпред и всеки минувач може да разгледа преди да влезе, затова моят съвет е първо да видите менюто, защото има много прилични, като цени, заведения, но има и скъпи, и наистина обяд може да ви струва 150 евро. На нас вечеря за 9 души, с алкохол, ни донесоха сметка от 660 евро...а не сме били в луксозен ресторант или нещо кой знае какво. За входните такси по музеи и др. подобни не мога да кажа, тъй като ни бяха включени в пакетната цена и нямам идея какви са цените. Но определно всичко си заслужаваше  Peace

# 5
  • Мнения: 3 157
Благодаря-това е много полезна информация PeaceОчертава се една страхотна почивка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт