Загубих бебето си в 21 г.с.

  • 15 178
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Да..... това се случи и на мен  Cry бях в 21 г.с. и е така просто изведнъж започнаха болки и леко кървене и в четвъртък край, всичко свърши и сега незнам какво да правя, незная как да преодолея тази болка. Мамите преживели това как се справихте или не сте, знам, че това никога няма да забравя, но...... Cry
След всичко през което преминахме, за да забременея и накрая това ........ беше момиченце, толкова много го исках, незнам док каза след около два месеца може би пак да пробваме, но незнам има ли смисъл, не бих понесла още една загуба .................
Мили настоящи и бъдещи мами неисках да ви натажавам, но просто трябваше да споделя иначе ще се пръсна  Cry

# 1
  • Мнения: 2 131
Много съжалявам за загубата ти. Само едно ще ти кажа - разбира се, че има смисъл да пробвате пак. Ако вярваш силно, че всичко ще е наред, наистина ще бъде така. Пожелавам ти догодина да се радвате на едно прекрасно малко бебенце   bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Незнам какво да кажа,мила... Cry
Думите не стигат.
Съжалявам най-искрено.
Бъди силна,бори се с болката и не и' се оставяй.
Нека да мине време и опитвайте пак,не се отказвайте.
Стискам палци скоро да се похвалиш с нова бременност и нека тя да завърши с най-прекрасното живо и здраво бебенце!
Успех и не се предавай!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 10 982
Мила, съжалявам за това, което се е случило... Каквото и да кажа, ще звучи банално, но съм преживяла подобно нещо и знам колко е тежко и болезнено. Cry
Разбира се, че има смисъл да опитате пак... недей така! Желая ти всичко да е наред и след няколко месеца да се похвалиш с хубави новини Hug Hug Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 185
Аlex_og97, прегръщам те мила! Не се отказвайте, кураж! Надявам се скоро да се похвалиш с  EFP и на финала да гушкаш здраво и пухкаво мъниче!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 998
Много съжалявам за загубата ти!
Когато и да загубиш бебче, винаги е тежко. Това не значи да се откажете от опитите. Стискам палци бързо да се оправиш и скоро да си пак в редиците на бременните.
Успех и много  Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 2 922
alex_og97, много съжалявам за това, което ти се е случило  Sad
И разбира се, че има смисъл да пробвате пак!
Желая ти кураж!  Hug

# 7
  • Мнения: 78
Съжалявам много, не мога да кажа, че знам какво е, но само при мисълта и тръпки ме побиват. Но не се отчайвай, дай си време и не бързай. Ако имаш възможност отиди на почивка или някъде където можеш да се отпуснеш или да останеш сама, помисли ти знаеш за себе си какво би било най-добре. Животът ни подлага на такива изпитания, така е с тях ставаме по-силни и уверени. И мисли позитивно, следващият път ще е друго и от сърце ти желая едно малко и здраво бебе.

# 8
  • Мнения: 320
Благодаря Ви мили мами за подкрепата, незнам какво бих правила без вас. Може би трябва да се успокоявам с това, че все пак си имам едно момченце на 11 г. , той също толкова много искаше братче или сестриче и така се радваше, а сега вече неиска. Каза ако искаме да пробваме, но предпочита аз да съм добре пред това да имаме бебенце  Cry Преди три години пак бях бременна, но извънматъчно, сега това, защо казва все на нас се случва ....... Cry

# 9
  • Мнения: 79
И на мен ми се случи, но в по голяма седмица.
Трябваше да родя февруари.
С изненада прочетох статистика, че на почти всяка раждаща жена и се случва по веднъж... Shocked.
Минах през всичко с много емоции защото съм си много емоционална личност, но никога не съм си мислила, че това ще е края и няма да опитам отново.
Дори си помислих, че съм изпила горчивата глътка и ми остават само добри неща.
Спомням си, че когато най ме болеше си казах "Бог дал, Бог взел да бъде благословено името на Бога" и ми олекна.
Днес отново съм бременна, вече в 8 ми месец Heart Eyes както се казва на финалната права.
Насърчавам те с моята история  Hug остави лошото зад гърба си и погледни напред, там може би съвсем скоро се крие едно бъдеще с голям корем, ритници, и едно запознанство с твоето дългоочаквано бебе  Hug !
  bouquet

# 10
  • Мнения: 14 471
много съжалявам, това, което се е случило е ужасно Cry

знае ли се поне причината? няма нужда да ни я споделяш, но поне да се избегне при следваща бременност рискът, ако има такъв

# 11
  • Мнения: 7 201
Миличка,много съжалявам! spoko
Предполагам колко те боли!Аз съм губила бебчето си,но в 12 г.с. и също много страдах,а представям си на теб какво ти е! Hug
Но:

...остави лошото зад гърба си и погледни напред, там може би съвсем скоро се крие едно бъдеще с голям корем, ритници, и едно запознанство с твоето дългоочаквано бебе  Hug !

# 12
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Много съжалявам за това, което ти се е случило. Горе главата и започвай да мислиш позитивно. Естествено, че трябва да пробвате отново и отново, защото няма по-голямо богатство на земята от децата.   bouquet

# 13
  • Мнения: 196
Много съжалявам за това,което си преживяла.Загубата ти е огромна и не знам лек за нея.Но ти трябва да бъдеш силно момиче и да продължиш напред,защото само ако си силна ще се решиш на втори опит,а той ще бъде успешен  bouquetЖ  bouquetЖелая ти го от цялото си сърце,защото ти го заслужаваш!УСПЕХ!!! Hug

# 14
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Много съжалявам Sad
Прегръщам те  Hug и се надявам след 2-3-4 или колкото решите месеца да се похвалиш с две черти . Не се отчайвай , понякога в живота на човек трябва да се случват и такива неща Hug

Общи условия

Активация на акаунт