Д-Р ПЪНЕВСКА ???

  • 6 521
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 182
Здравейте момичета,
Някой има ли мнение за д-р Пъневска от Майчин дом? Предварително благодаря
Бъдете щастливи
  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4
здравей,
доктор Пъневска е моята лекарка. Дълго време беше в болничен - на работа ли е вече?

# 2
  • София
  • Мнения: 182
Здравейте,
Виждам че четете темата, никой друг ли не е ходил при тази лекарка  Sad.  Нямате ли впечатление  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 4
issi видя ли се вече с доктор Пъневска? мисля да ходя в петък знаеш ли телефон на който да се запиша?

# 4
  • Мнения: 108
Аз се опитвам от два дена де се свържа с д-р Пъневска , но безуспешно ...Не отговаря на мобилния телефон и на телефона в кабинета си ...

# 5
  • Мнения: 108
Tanny_s , ходи ли в петък при д-р Пъневска ? на работа ли е ?

# 6
  • Мнения: 108
Tanny_s, аз се свързах с д-р Пъневска .Ако и нямаш телефона , мога да ти го дам ...

# 7
  • Мнения: 1 044
Здравейте. Раждах с жена, която имаше уговорка с д-р Пъневска да изроди бебето й. Естествено срещу материално възнаграждение. Беше ужасна нощ. Аз бях в деветия месец и си умрях от страх, само си представях, че това може да се случи и на мен. Момичето трябваше да роди секцио, защото имаше специфични проблеми. Внезапно започнаха контракции, абсолютно неочаквано, дни преди плановото секцио. Пъневска не беше на смяна. Момичето й се обади. Тя дойде с огромно закъснение, часове наред момичето плачеше и я чакаше. В родилното нямаше свободна операционна,а след като разбараха, че има специална уговорка, й казаха, чакай си Пъневска. Не можа да я дочака. Направиха й секцио по спешност все пак, в крайна сметка изчака да се освободи операционна. Пъневска се появи, за да я зашие. Бебето беше седалищно разположено, момичето е с високо кръвно и други специфични проблеми. Било е ужасно раждане. Бебото бе в кувьоз дълго време. Пребори се, стаблизира се. Момичето обаче се влоши, вдигна 39 градуса температура. Оказа се, че раната й от секциото е възпалена,  има гной. Оперираха я втори път. Изписаха бебето. То си отиде с баща си. Майката остана със седмици в болницата.

# 8
  • Мнения: 108
Никога няма само доволни или само недоволни от някого , било той доктор или не. Аз съм доволна от д-р Пъневска. Не искам да звучи като реклама.Била съм при много прехвалени доктори - но те на мен не са ми помогнали ....

Общи условия

Активация на акаунт