автомат за вода

  • 1 312
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Надявам се въпросът ми да се вписва в този подфорум. Днес си купихме автомат за вода за вкъщи. Марката е DOMO, а моделът е от по-високите, които се поставят на земята. В долната част има нещо като шкафче, което ни казаха, че било за дезинфекция на чаши, обаче не можаха да ни обяснят в магазина за какво точно иде реч. И няма упътване на български на всичкото отгоре. Ще ви помоля, ако някой има такъв или подобен автомат ако може да ми обясни как точно става тази дезинфекция. Благодаря предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 502
  За да е от поредицата,поправи заглавието на :Дволни ли сте от автомата си за вода?Или-"По колко вода от автомата харчите дневно?"... Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 9 776
А това, което си написала сериозно ли е? Ако не е за тук темата ще ми кажеш ли къде да я пусна? Защото ми е важно.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
изключвайте автомата през вечерта, един такъв запали офиса на познати преди година.

# 4
  • Мнения: 9 776
Labrador, мерси за съвета!

# 5
  • Мнения: 2 131
Ние имаме такъв апарат за вода - не знам дали е точно от тази марка. Доколкото знам шкафчето служи за по-добро съхраняване на плодове, например. Ама и аз не съм много наясно какви точно  функции изпълнява.

# 6
  • Мнения: 9 776
viliana, а дали няма упътване на български твоят автомат или ти е отдавана и не си го запазила? На мен в "Метро" ми казаха, че е за дезинфекция на чаши newsm78. Направо да се чуди човек как точно става тая дезинфекция. То вътре освен едно рафтче, няма нищо друго. Оф, дано някой ни светне, ама май темата ми наистина не беше за тук. Дано модераторите да я преместят на правилното място.

# 7
  • varna
  • Мнения: 676
Родителите ми имат подобен автомат,но отдолу е шкафче за чаши,а не за дезинфекция.

# 8
  • Мнения: 3 306
а каква му е цената на този автомат  Rolling Eyes

# 9
  • varna
  • Мнения: 676
Скъпичък беше,но не помня.Май някъде към 300 лева.

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 08:33 от bubina

# 10
  • Мнения: 2 131
viliana, а дали няма упътване на български твоят автомат или ти е отдавана и не си го запазила? На мен в "Метро" ми казаха, че е за дезинфекция на чаши newsm78. Направо да се чуди човек как точно става тая дезинфекция. То вътре освен едно рафтче, няма нищо друго. Оф, дано някой ни светне, ама май темата ми наистина не беше за тук. Дано модераторите да я преместят на правилното място.
Амиии, не е отдавна, подарък ни е за сватбата, тоест преди две години. Сигурно има упътване, ама знам ли къде е в навалицата  Grinning.
От мъжа ми знам, по смътни спомени, че това е нещо като йонизатор. Ама всъщност дали точно такова беше, дано не казвам грандиозна простотия  newsm78. Със сигурност си спомням, че вътре е подходящо да се държат плодове.

# 11
  • Мнения: 9 776
Нашия го купихме за точно 99лв.

Общи условия

Активация на акаунт