Разранена уста

  • 920
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
 Синът ми е на 4 месеца,много активно си лапа ръчичките и се лигави.Вследствие на това му се разрани устата отстрани и малко се цепна.В продължение на три седмици мазах с крем Бочко и Здраве,но ефект няма.Искам да отбележа,че когато си разнесе слюнката по лицето също се зачервява.С какво да мажа?   
Моля споделете.
И още нещо искам да попитам:
   Урината му има тежка задушлива миризма,нормално ли е?
 

# 1
Според мен е добре да поситите лекар заради миризмата на урината а за устата го мажи със мехлем от мас и невен.Дано да съм ти помогнала и давай на детето да пие повече течности да се разрежда урината. Peacehttps://

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Щом те притеснява урината пуснете за изследване стерилна и обикновена урина. А за устичката не мога да ти дам съвет. Аз мажех с Бочко, но при вас не действа. Гледай да не остава мокро това място дълго време. Забърсвай с кърпичка по често и мажи с кремче.

# 3
  • Мнения: 117
Моя син и до момента (3год.) от много лигавене му се наранява устната. При нас е нормално, мажех  го зверски със Здраве особено зимата навън, като започнат зъбките ще става и по лошо. Аз съм на принципа дебел пласт крем Здраве, за да стой по дълго и да предпазва кожата. За урината, още от първия месец миришеше много, сменя памперса, той пишка и все едно се е наакал, не съм се впечатлявала. До една година имаше няколко периода в който, ставаше по силна и тежка, ако е много силна се консултирам с педиатъра. Обикновено са свързани с етап в развитието и захранването.

Общи условия

Активация на акаунт