Раждане в Майчин дом

  • 1 181
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте, интересувама се за повече инфо за Майчин дом... Praynig
По-точно има ли ценова листа?
Влизах в сайта на болницата, обаче нищо такова не намерих... Thinking
Интересува ме колко струва райдането по нормален път и колко е с планувано секцио?
Ще съм ви адски благодарна, ако получа подробна информация.
Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Не би трябвало да струва нищо.
Но ако искаш обезболяване ще ти искат около 100 лева.
Ако си избереш лекар който да ти води раждането или Секциото 300- 500 лв. също се плаща.Всичко това обаче на касата на болницата , не трябва да е на ръка.така е регламентирано-избор на екип-по точно само на гинеколог

# 2
Благодаря ти много, но това актуални цени ли са за тази година?
Защото в бившата Тина Киркова цените са много по-различни: с избор на екип за нормално раждане е 500лв., а за секциото пак с избор на екип е 1 100лв. newsm78
 Питам и за секциото, защото има голяма вероятност да съм секцио - не по мое желание...
Благодаря още веднъж  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 877
Но щом секциото ще е по мед. причини не би трябвало да плащаш нищо.Аз и за двете раждания не съм дала и стотинка

# 4
  • Мнения: 367
Ако искаш да си избереш екип:400 или450лв.нормално раждане и 550лв.секцио.Ако не искаш екип не струва нищо,ако си осигурена.  Само обезболяването(ако искаш такова) при нормалното раждане се плаща,както са ти казали 100лв. Peace.Преди месец родих там,та съм наясно с цените им Peace
Успех

# 5
Благодарства  bouquet Hug отново скъпи мами.
А иначе ще ми препоръчате ли доктор за секцио?
Предварително ви благодаря  bouquet

# 6
  • Мнения: 662
Бих ти препоръчала д-р Хранов. На мен той ми направи секциото и съм много доволна, както от отношението му, така и от професионализма му. Преди да се насоча към него изчетох доста разкази, мнения и впечатления. Почти всички бяха на мнение, че е от най-добрите, когато стане дума за секцио. Лека бременност и едно здраво и хубаво. бебче Hug

# 7
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 656
Както вече са ти казали ако си осигурена не струва нищо дори и секциото ако е по медицински причини. За избор на екип се плаща. И аз ти препоръчвам д-р Хранов. Той ми направи секцио 2005г. тогава не платих нищо по спешност беше, а коментара на лекаря, който ме следеше след операцията беше: "Ау ти сигурно много пари си платила. Никой не прави такав срез и шев случайно!" Доктора беше много внимателен и дори след като ме преместиха на 12ет. ме потърси да види как се затваря раната и как се възстановявам.
Успех!

# 8
Здравейте скъпи мами   bouquet
Отново ви балгодаря, но ще искам още информация относно доктора, който ми препоръчвате, т.е. как мога да се свържа с него?
Някоя от вас има ли неговите координати?
Направо в болницата ли трябва да го търся? newsm78
Хиляди благодарства отново...  bouquet

# 9
zdraveite otnovo, mnogo vi blagodarq za infoto, no se konsultirah s d-r Dqvolov i nqma da sam sekcio, no 6te go izbera za izrajdaneto.
interesuva me kakvo trqbva da nosq kato bagaj v Maichin dom
i kogato trqbva da pla6tam, koga se pla6ta pri postapvaneto ili sled tova
ima li veroqtnost da platq predvaritelno i posle ne6to da se uslojni - naprimer doktora da ne doide v posledniq moment??? newsm78
malq za otgovor termina mi nablijava, a sam mnogo pritesnena...

Общи условия

Активация на акаунт