Памперси менте

  • 1 124
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 577
За сега ползвам памперси на HUGGIES, но миналия месец на синът ми започнаха да му излизат едни ситни пъпчици и кожата му стана на места по грапава. Споделих с една позната която има детски магазин и тя ми каза че най вероятно е от памперса.Занесох и нашата опаковка на HUGGIES и тя ми каза че съм си купила от ментето.  Оригиналните са с героите на Дисни. Външно опаковките по нищо не се различават. На оригиналните долу в левия ъгъл са нарисувани Дисни героите. Сега дупето на Христиан е отново мекичко.
Има ли и други майки който са се сблъсквали с памперси менте.

# 1
  • Мнения: 9 814
Купувала съм ментета памперси и на Pampers и на HUGGIES.
И освен екземи по дупето се налагаше и да се преобуваме след всяко пишкане.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Не съм се сблъсквала до сега с такъв проблем.
Но знам че Хъджис са два вида,едните са по евтини,
опаковката им е синьо-червена и доста се различава от оригиналните,
които са с героите на Дисни.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 709
Попадала съм на менте и от двата вида!

# 4
  • София
  • Мнения: 44 044
Не ми се е случвало, но последвах съвета на педиатъра ни, като дойде след изписването - да купувам памперси само от големите вериги магазини - тип билла или големи детски магазини.....и проблеми с ментета сме нямали.

# 5
Здравейте,

заинтригува ме темата за пелените Huggies- менте. Аз работя във фирмата вносител и мога да ви уверя че пелени менте НЯМА!!! От където и да си ги купите са все едни и същи разликата е една за неусведомените, че са 2 вида- премиум и класик. Премиума са тези със зелените опаковки и дисни герои, също така имат и ластик отзад, а класика са със сини опаковки със обикновенни картинки и без ластик- за което са и по евтини. Всички знаете , че за патента на дисни се плаща, затова и премиум са по-скъпи. Фирмата вносител внася пелените в почти всички балкански страни от Италия, така че дали ще ги купите от Турция, Сърбия или Румъния е все едно, но бъдете сигурни, че ментета няма проверено е!!!

Поздрави

# 6
  • Мнения: 525
Вече сме Осведомени. Wink

# 7
  • Мнения: 429
ми незнам дали има или няма пелени менте обаче ние вземахме от кауфланд на памперс. добре обаче последният пакет въобще не ми хареса - като махах памперса имаше топчета от гелчето което се образува и бяха други сякаш. след като свърши неможах да ида веднага да купя пак от там и взех от най близкия бебешки магазин няколко бройки. страшно много ми харесаха имат ластици отстрани - с други шарки са памперсите. май тези са турски ама не съм сигурна. а някъде тук бях чела, че в турция били хем поевтини хем по качествени и с въпросните ластици. е сега ми и два по скъпо обаче заради дупето на бебока  ми си заслужава  Peace

Общи условия

Активация на акаунт