Памперси менте

  • 2 231
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 577
За сега ползвам памперси на HUGGIES, но миналия месец на синът ми започнаха да му излизат едни ситни пъпчици и кожата му стана на места по грапава. Споделих с една позната която има детски магазин и тя ми каза че най вероятно е от памперса.Занесох и нашата опаковка на HUGGIES и тя ми каза че съм си купила от ментето.  Оригиналните са с героите на Дисни. Външно опаковките по нищо не се различават. На оригиналните долу в левия ъгъл са нарисувани Дисни героите. Сега дупето на Христиан е отново мекичко.
Има ли и други майки който са се сблъсквали с памперси менте.

# 1
  • Мнения: 583
Да, изхвърлих 40 бр. Хъджис, бяха ужасно твърди. Все едно вътре съдържанието се беше спекло.  newsm78 Май никъде нямаше герои на Дисни.

# 2
  • Мнения: 328
Аз ползвам Хюджис - да ви кажа преди опаквките си бяха пак шарени с мечета разни т.н, но сега ги смениха напълно памперсите от скоро е някъде от 2-3 месеца и памперсите не са въобще като преди мога да кажа,пак са си хубави де ама  напълно имитират Памперс ,и опаковтата е пак същата, но просто има от единия ъгъл въпросните дисни мечета-герой, по това се различават старите памперси от новите.Не знам за фалшиви не съм попадала на тях.Иначе и новите модели си ги харесвам даже малко повече,защото са още по сладки картинките-вече целия памперс е с картинка, а преди беше кажи речи само на лепенката и са малко по широки в сгънките на крачето и поне не и правят зачервено.

# 3
  • Мнения: 4 784
Незнам дали са били от ментетата, но купих на Хъджис памперси, имаха си картинки, но качеството им беше ужасно долнопробно, а съм купувала на същата фирма от чужбина - нямат нищо общо за съжаление.

# 4
  • Мнения: X
Това бяха най-скапаните памперси, които съм купувала. Направо отврат, а бях взела джъмбо пакет, лошо ми стана, докато свършат.  ooooh!
Бяха си оригинални, уж, но не струват и това си е.

# 5
  • София
  • Мнения: 43 904
Нямаше ли такава тема в Майките???

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 258
Ние пък сме много доволни от Хъджис. Нямаме нито един пропуснал. Тънки и меки са. До колкото знам обаче има Хъджис премиум и още един друг друг вид. Може би те не стават.

# 7
  • Мнения: 1 409
Това бяха най-скапаните памперси, които съм купувала. Направо отврат
Peace

# 8
  • Мнения: 3 157
Ние пък сме много доволни от Хъджис. Нямаме нито един пропуснал. Тънки и меки са. До колкото знам обаче има Хъджис премиум и още един друг друг вид. Може би те не стават.



Хъджис класик са другите-те са в сини опаковки,премиум-а май бяха зелени.Класика го има в Кауфланд-ние тях ползваме и проблеми засега с тях не е имало.cool_poli,думата менте хич не ми се връзва с думата памперс,все едно да има тоалетна хартия менте....сигурна ли си,че твоята позната е чак такъв експерт,че да прецени кой памперси са ОРИГИНАЛНИ да ги нарека newsm78Не се заяждам,просто ми звучи тъпо....

# 9
  • Мнения: 2 425
От скоро ползвам Хъджис премиум и има няколко пропуснали, но са по-малко в сравнение с тези на Памперс.

# 10
  • Мнения: 1 219
Аз ползвам Хюджис - да ви кажа преди опаквките си бяха пак шарени с мечета разни т.н, но сега ги смениха напълно памперсите от скоро е някъде от 2-3 месеца и памперсите не са въобще като преди мога да кажа,пак са си хубави де ама  напълно имитират Памперс ,и опаковтата е пак същата, но просто има от единия ъгъл въпросните дисни мечета-герой, по това се различават старите памперси от новите.Не знам за фалшиви не съм попадала на тях.Иначе и новите модели си ги харесвам даже малко повече,защото са още по сладки картинките-вече целия памперс е с картинка, а преди беше кажи речи само на лепенката и са малко по широки в сгънките на крачето и поне не и правят зачервено.

казват се Хъгис Laughing а не Хъджис или Хюджис

# 11
  • Мнения: 2 425
Тогава и аз се поправям. Май наистина са Хъгис.  Blush

# 12
  • в белята
  • Мнения: 536
И според мен има огромна разлика между тези ,които съм купувала тук и тези които са ми носили от чужбина. #CrazyПоследните  Huggies ,които купих нестига че бяха ужасно твърди ами и пропускаха.........и поточно казано направо си течаха. #CrazyЕдна моя приятелка държи детски магазин и също каза ,че отвреме на време в България се пускат ментета на тази марка. ooooh!

# 13
  • Мнения: 17 402
НЕ знам кои са менте и кои не. МНого съм доволна от размер 4, обаче вече не ги намирам. И не само 4-ка, ами май никакви няма, така като гледам. НЯкой има ли инфо защо така?

# 14
  • Мнения: 2 425
Във Враца в едно магазинче ми казаха, че нямало внос, но аз си намерих в един друг магазин и там има всичките размери, но може да са се заредили с повече. Следващия път като си купя ще питам.

Общи условия

Активация на акаунт