Робувате ли на марковите дрехи и стоки....

  • 8 833
  • 187
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 430
 Нека  една  тема ,която надявам се да е по-интересна и съдържателна от предишната? Mr. Green
Роб ли сте на марковите дрехи и стоки или ви е все тая...какво ще сложите върху изваяното си тяло Mr. Green
Всичко по вас ли е от МОЛА Mr. Green или PRET-A-PORTE  Илиенци Mr. Green
 П.П.Внасям корекция,а за тези които искат петъчно да пишат до колко са им маркови гащите и прашките и здрави ли са Mr. Green

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 14:08 от Madam Stasita

# 1
  • Мнения: X
Струва ми се,че имаше такава тема.

# 2
  • Мнения: 2 161
Робиня съм.Но проявявам и практичност.Преди 7-8 години,си купих страхотни чорапогащници сан пелегрино от Илиенци.Просто бяха на прекрасна цена,защо да не си взема 10?И гордо обявявах,че са от Илиенци.И всички приятелки:аууу,що не взе повече?Но все пак робувам на марковите стоки.Търпя критики,но все още не съм се разстройвала истински по тази причина.

# 3
  • Мнения: 2 759
                         15 години стигат! Вече се харесвам, всичко ми седи много прилично, сега като поотслабна мисля да походя даже гола.

                        П.П. В повечето случаи разликата е само в цената. При изключенията наблягам на марковите заради кройка, материя или друго. Но не, надписа на етикета не ме кара да купувам.

# 4
  • Мнения: 4 300
Не робувам. Но това е защото имам божествено тяло и визаж. Дет' е рекъл народа и със скъсан чул да се завия, па ще съм арен кон.
В добавка имам габровска кръвчица във вените си- когато мога да си купя нещо хубаво и евтино, го предпочитам пред хубавото и скъпото.

# 5
# 6
  • Мнения: 2 448
Е, аз явно не схващам, ама нищо петъчно не прочетох до тук.  Confused

# 7
  • Мнения: 851
Световния Търговски Център Илиянци му е майката!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
А как си обяснявате в повечето ТВ предавания,коментари от рода.."блузата ми е от еди си кой,обувките ми от еди си кой"?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
Е, аз явно не схващам, ама нищо петъчно не прочетох до тук.  Confused
Много съжалявам за предишната тема,че не можеш да пишеш за анализаторите..и т.н. но за това има и спамо темичка Wink

# 10
  • Мнения: 2 161
Цитат
.."блузата ми е от еди си кой,обувките ми от еди си кой"?
Е,нетактично е.Не го одобрявам.Нека блузата и обувките сами се изкажат по темата.

# 11
  • Мнения: 4 300
Е, тва си е реклама. Като стайлинг страниците с списанията- Калоян е облечен с риза на Пепе джийнс и джинси Кавали, магазин ХХХ, 269 лв. Примерно.

# 12
  • Мнения: 3 459
Все ми е тая дали ще нося тениска от 2 или от 200 лева  Peace
Не робувам на марки. Купувам си всичко, което ми хареса  Wink
Обаче ми прави впечатление, че тук във форума някои потребители явно страдат от липса на внимание и не престават да отбелязват какви им са дрехите и козметиката. Тъпо е!

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
Или манекенката Х на списанието е с блуза за 100лв купена от магазина Х

# 14
  • Мнения: 9 865
Цитат
Робувате ли на марковите дрехи и стоки....


Разбира се, как иначе?!

Общи условия

Активация на акаунт