Завишени лимфоцити!!!

  • 49 996
  • 9
  •   1
Отговори
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
В кръвните изследвания на сина ми всичко е в норма освен лимфоцитите.

Те са 5,5 при норми от 0,6 до 4,1 и при автоматичното ДКК 58% при норми до 40%. Не е боледувал скоро, има екзема на ръцете. СУЕ - 4 мм, хемоглобин 146, левкоцити 9,4, на 8,5 години е детето. Какво може да е това, притеснено ми е, защото увеличението е доста над нормата.

# 1
  • Мнения: 5
Здравей. Какво ти каза лекарят?

# 2
  • Мнения: 1 685
Аз мисля ,че трябва да посетите хематолог.И ,дано всичко е наред!!!

# 3
  • Мнения: 1 428
Не се притеснявай!Изобщо не са високи,защото нормите за деца са до 6.Всичко му е наред на детето.

# 4
Ние имаме същия проблем.Изпращат ни на хематолог но ние имаме хемангиом и просто не знам днес ходих до исул да запиша час  не сам на себе си

# 5
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ние имаме същия проблем.Изпращат ни на хематолог но ние имаме хемангиом и просто не знам днес ходих до исул да запиша час  не сам на себе си

 Колко са завишени лимфоцитите при вас? И какви са другите кръвни показатели?

# 6
  • Мнения: 141
Разгледай старите теми от този род. В тях се говори за трета сливица и вирусни инфекции, това може малко да те поуспокои може би.

# 7
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Не се притеснявай!Изобщо не са високи,защото нормите за деца са до 6.Всичко му е наред на детето.

Намерих в нета в един чужд сайт за детски болести референтните граници на деца от 3 до 11 години и излезе, че до 60%  лимфоцитите на автоматичното броене и до 0,65 на ДКК на ръка си е в нормата. Освен това сина ми пие Рибомунил, който стимулира Т-клетките и това може да дава отражение за повишаването им.

# 8
нашите лимфоцити са 49.7,при дкк-3.6. Трябва да ходим при хематолог,но много ме е страх и като ,че ли го отлагам във времето

# 9
  • Мнения: 1 984
безсимптомна вирусна инфекция за 7 дни ако не се появи усложнение ще се регулира.

Общи условия

Активация на акаунт