По случай седмицата на кърменето да помогнем на алергичните деца

  • 474
  • 6
  •   1
Отговори
Мили кърмещи майки,нека заедно да обединим усилия и да помогнем на нуждаещите се бебета от майчина кърма.Банката за майчина кърма набира донорки срещу заплащане.Всяка капка събрана "бяла кръв" ще помогне на много дечица с алергия към белтъка на кравето мляко да растат здрави,ще се върне и усмивката на техните майки.Нека всяка една от вас,която има излишно количество кърма да ни се обади на тел.828-15-10,822-09-30.Нашият екип ви очаква с нетърпение и благодарност  bouquet  ylinfant

# 1
  • Мнения: 2 282
Дали не е добре да се закове темата? всъщност, не специално за ССК Simple Smile Всъщност не съм сигурна дали някъде другаде има координати на Банката за кърма...

# 2
Адресът на банката за майчина кърма е Гр.София ул.сава Михайлов 57 тел.828-15-10 822-09-30,822-30-07.e-mail bankazamaichinakarma@abv.bg,www.bankazamaichinakarma.hit.bg.За съжаление Тя е единствена не само в София,но и на целият Балкански полуостров.Мили майки чакаме с огромно нетърпение Вашите обаждания Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 149
Жалко, че чак сега виждам тези координати! ... Първите 3 месеца от раждането на беба толкова кърма изхвърлих...Направо ми се плаче, като си помисля, че можех да помогна на някое детенце...!
Още се кърмим с моето пристрастено сукалче, но вече млякото и за нея не стига...
Поне обещавам да пусна няколко поста тук, за да върви темичката напред - докато не я "заковат"   Heart Eyes

И само да питам - може някои мами също да се чудят - ако имат възможност да съберат кърма, може ли някой от вашия екип да отиде на адрес и да я вземе?

 УСПЕХ!

# 4
Стига тези майки да ни се обадят след направени изследвания можем и да я вземем.наш екип отива на място в дома на кандидат донорката изследванията ,които правим са напълно безплатни.Очакваме желаещи майки да станат наши донорки да ни се обадят 822-09-30

# 5
  • Мнения: 149
Това е чудесно!
защото много майки едва ли ще могат да пътуват с кърмаче на ръце..

А какви изследвания се правят и къде?

# 6
  • Мнения: 579
А при положение,че в нашия град няма банка за кърма?Имам много кърма и имам желание да помогна...от Харманли съм.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт