ПСИХОЛОГ ЛОГОПЕД ОТ ПЛОВДИВ

  • 37 438
  • 44
  •   1
Отговори
Трябва ми добър психолог логопед от пловдив който да си разбира от работата

# 1
  • Мнения: 121
Здравей, а за какъв проблем става въпрос?
Всъшност видях, че пишеш в темата за синдрома на Даун. Ние ходим при логопед, ще говоря с нея, защото специално тя не се занимава с този проблем, но вероятно ще ми каже за някоя нейна колежка. И ще пиша пак.

# 2
благодаря ти,сина ми е със синдром на даун мозайка не е изцяло даун и искам да  почна  работа с логопед,защото колкото по рано по добре.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
alis831 - права си, че е хубаво от рано да се почне работа с детенцето, но ми се вижда че сте още мноооого мънички, четох в постовете ти, че сте около годинка....току що излезъл от кърмаческия период smile3504 Мисля ,че само в пумпелина в София работят с мънички дечица.....Дано да откриеш в пловдив подходящ специалист. Ние тръгнахме на логопед и специалист около три годинки и половина, и според психоложката възрастта ни е била много подходяща...............а най малкия и "ученик беше малко над две годинки."

# 4
# 5
Mili, mami от Пловдив, az sum mayka na dete s problemi v povedenieto i govora.Minahme po dulug put  sus sinut ni, dokato sudbata ni sre6tna s edin 4udesen специалист логопед в нашия град- Петя Христева.Тя има 4астен кабинет на бул."Васил Априлов"80/ no raboti samo sus zapazeni 4asove/.Preporu4vam vi j ot surce, za6toto raboti neverojtno profesionalno i s liubov kum decata.Kabinetut i e strahotno obzaveden- prili4a na detska staj , ima neverojtno mnogo materiali i specializirano oborudvane za deca s problemi v razvitieto.Tj raboti predimno s malki deca i pri neobhodimost v ekip s psiholog i detski nevrolog.Moga da vi ostavj i nein telefon /dano da njma ni6to protiv/ - 0886/86 66 08.Iskam da vi spodelj, 4e sinut ni hodi edinstveno pri nej s ogromno jelanie i vseki den me pita koga 6te hodim na logoped.Mnogo sum 6tastliva i ve4e SPOKOYNA, kato vijdam kak malkoto mi slun4ice napredva i ima svetlina v tunela da navaksa i vlezne v masovo u4ili6te/sled vreme de/.Успех на всички Ви!

# 6
  • Мнения: 4 451
Mного ти е мъничко детенцето, иначе бих ти препоръчала с удоволствие екипа, който работи с моята Мими - психолог и логопед. През м.август са в отпуск обаче и не мога в момента дори да се консултирам с тях, за да ме насочат. Confused

# 7
  • Мнения: 450
За логопед знам,че има на 4 ет. в болницата Свети Георги в Пловдив. Намира се в отделението по лицево-челюстна хирургия или пишеше-Краниофациална хирургия при  Доц. Ананстасов. Там има и кабинет на логопед,нас искаше да ни прегледа когато бяхме на няколко месеца,така че работи с малки деца. Мисля че със сигурност може да я откриете сутрин. Успех   bouquet

# 8
Здравейте на  всички мами от Пловдив.Случайно попаднах на този форум и съответно - тази тема. Искам да споделя с вас, че ползвахме услугите на логопед Петя Христева от Пловдив.Детето ми имаше поставена диагноза  "Генерализирано разстройство", но логопедката ни каза, че най-вероятно се касае за "Дисфазия на развитието", която е коренно различна от първата и се терапевтира добре.Ходиме  близо 2 години при Христева и терапията приключи успешно. В логопедичния кабинет в болницата се лекуват само деца с цепки на устните и небцето. Нашата логопедка е много мил и компететен специалист. Препоръчвам  я от сърце, защото видях как работи  и резултата от това.

# 9
  • Мнения: 450
Здравейте на  всички мами от Пловдив.Случайно попаднах на този форум и съответно - тази тема. Искам да споделя с вас, че ползвахме услугите на логопед Петя Христева от Пловдив.Детето ми имаше поставена диагноза  "Генерализирано разстройство", но логопедката ни каза, че най-вероятно се касае за "Дисфазия на развитието", която е коренно различна от първата и се терапевтира добре.Ходиме  близо 2 години при Христева и терапията приключи успешно. В логопедичния кабинет в болницата се лекуват само деца с цепки на устните и небцето. Нашата логопедка е много мил и компететен специалист. Препоръчвам  я от сърце, защото видях как работи  и резултата от това.
Нищо лично,но не смятам,че като работи дадения специалист в отделението  за  лицево-челюстна хирургия се е ограничил в тази област.Ако не работи с други случаи нищо не би му попречило да  даде координати на свой колега.   bouquet

# 10
Здравейте , отново.Нашата логопедка направи център за логопедични услуги с различни кабинети и специалисти. Виждам, че родителите са много доволни от услугите / и ние също, защото ходим вече на занималня за деца с говорни проблеми/.Слънчицето ми се чувсва много добре в занималнята , знае вече и стихче и песнички пее, напредваме и с фината моторика- старае се детето- рисува, апликира, моделира, носи ми разни направени неща от шишарки, листа и други такива.Могада  оставя телефона на центъра, ако имате някакви въпроси. Той се казва "Мечо Пух". 032/ 57-76-27 - търсете Петя Христева - тя е Директор.
 Ще Ви пиша пак!
Целувки от нас Hug

# 11
Ние пък водим нашия юнак в Логопедичен център "С-Иввена" и сме безкрайно възхитени от начина на работа там. Сега се разширяват и отварят още 2 кабинета в различни точки на града с цел удобство за родителите. Управител на центъра е Ивелина Стаменова - 0894 74 88 16. Като приключим с терапията ще започнем курсове по английски, тъй като там предлагат и чуждоезиково обучение.

# 12
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Бихте ли ме ориентирали за цените на логопедичните услуги в Пловдив?

# 13
  • Мнения: 4 451
bim_bam, между 15-20лв. за 45 минути.

# 14
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мерси!   bouquet
Аз все още се чудя дали да водя дребната - борим се с "р" - то, не може да го каже още и не знам дали да чакам да навърши 5г. и тогава да търсим логопед.

Общи условия

Активация на акаунт