Гавра с потребителя или...нормално за България?????????

  • 3 541
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Вадя тази вечер едни дробчета. Пилешки. Размразих ги и започнах обработката. Каква беше погнуста ми като видях, че са пълни със злъчки (или жлъчки, не знам как се пише)  Sick  #Crazy
Сума време си играх докато ги отсраня.
Често ми се случва да си купувам лайняни, непочистени воденички. Но те поне не са отровни. А онова зеленото е.
Купих ги от местния супермаркет. Производител е фирма "Градус 1" Стара Загора.
Бас фащам, че не само в моя пакет има такива екстри.

# 1
  • Мнения: 2 759
                        Ами аз... мислех, че е нормално  newsm78? Редовно намирам в опаковки на всякакви фирми... Чистя. Но и досега не знам дали съм взимала цяло пиле, хич без пера... А защо в Клюкарника?
                        Бтв, мислех, че за хляба пишеш...

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
Такива неща изобщо не купувам заради споменатите от вас бонуси. Пилето с инцидентно останали пера не са болка за умиране, но непочистена каратния  Sick, направо откачам. Усещам се, че става все по-придирчива откъм качество на стоката. Парите не ги намирам на улицата, че да ме правят на идиот.

# 3
  • Мнения: 1 517
Ми ако трябва да я преместят...не знам за къде е. Аз мисля, че е редно да се чистят тези неща. Но както винаги ние сме тооолкова толерантни, че ни се качват ма главите.
Утре обаче ще им звънна по телефона (рових в кошчето, докато намеря опаковката от дробчетата  Mr. Green )( и ще си поприказваме.
Не, че ще променя нещо...

# 4
  • Мнения: 2 448
Е, нормално е да не може да се изчистят напълно, все пак не се прави на ръка.
Измий ги и готово.
Случва се почти във всеки пакет дробчета, важното е да не отидат в манджата, че горчи.

# 5
  • Мнения: 1 517
Нормално, ако в един пакет има 1-2-3...аз намерих амнайсет. И знам, че е отровно, не само горчиво.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 23:47 от Мисиз Дел Форси или буля Делта Дюкановца

# 6
  • Мнения: 2 448
Нормално, ако в един пакет има 1-2-3...аз намерих амнайсет. И знам, че е отровно, не само хорчиво.

Ей, стига бе, баси кутсуза тва!  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 517
Това ме вбеси...оня ден воденичките 50% и повеч1е с нечистотии. Сега дробчетата - бетер.

# 8
  • Мнения: 2 759
Нормално, ако в един пакет има 1-2-3...аз намерих амнайсет...
                      В такъв случай мнението ми да не се чете. Аз намирам по едно-две в пакет, при това не всеки път...

# 9
  • Мнения: 7 837
На етикета би трябвало да има тел. на фирмата. Звъниш им утре и подаваш потребителското си оплакване.
Или просто спираш да купуваш техни продукти.
Няма нужда от толкова пресилено заглавие.

# 10
  • София
  • Мнения: 62 595
Няколко пъти ми се случи, но с непочистени вътрешности на охладено пиле. Всеки път правех рекламация и го връщах. После ми писна и ме изгубиха като потребител.

# 11
  • Мнения: 2 161
Цитат
Градус 1
Градус знаеш ли какви пилета имат?Целите в косми.Направо бях отвратена,но кучето на свекъра ми така ме обича,след като го почерпих.

# 12
  • Мнения: 335
Градус знаеш ли какви пилета имат?Целите в косми.Направо бях отвратена...

Но ако са обезкосмени сме очаровани да си ги хапнем, а?
Като умерен вегетарианец (макар и не практикуващ) не мога да съчувствам на авторката повече, отколкото на самите пилета.

# 13
  • Мнения: 2 161
Бе какво им съчувстваш на пилетата?Сякаш с тях си пиеш кафето.

# 14
  • Мнения: 335
Бе какво им съчувстваш на пилетата?Сякаш с тях си пиеш кафето.

Понякога вечерям с тях  Laughing

Но не оплаквам съдбата си по форумите, че са ми ги заклали, без да ги оскубят.

Общи условия

Активация на акаунт