интериорни врати-Варна

  • 27 135
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 824
Въпроса ми е за качествени врати и добър монтаж
А и още нещо ,ако не са много равни стените, при монтажа може ли да се скрие или се изравнява първо?Защото в стаите има гипсокартон ,но в коридорите няма Thinking
И още-какви са вратите дървени,мдф или пвц

# 1
# 2
  • Мнения: 824
E добре де,има друга тема,но няма отговори на моите въпроси
Или там да ги задам Thinkingникой няма да ги прочете и отговори

# 3
  • Мнения: 1 165
Фирма Максбилд.Предлагат интериорни врати от МДФ.Могат да дойдат на място да огледат,да вземат размери на вратите  и да ти кажат как може да стане.Ако те интересува мога да ти дам техни координати.

# 4
  • Мнения: 824
да ,давай координати   Hug

# 5
  • Мнения: 1 165
тел.643000, до Пикадили център е магазина.Като тръгнеш от Пикадили към 2-ро районно, ако вървиш пеш, първата в дясно.Ако е с кола се заобикаля,тъй като е еднопосочна.Пиши да кажеш дали си останала доволна

# 6
  • Мнения: 824
да,ще пиша
благодаря  bouquet

# 7
  • varna
  • Мнения: 676
Моите са от Узунов,но не съм много доволна.Високи цени,а качеството не е кой знае какво.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 308
Нашите са от Лип-ЛЕС.Мисля че са от най-евтините- Декор.5 врати  излязоха към 1800 с монтажа.Ама много време ги чакаме.Две крила ни липсват,не са дошли още,но се надявам другата седмица да пристигнат и да ги монтират.Тогава ще дам отзиви за качеството.Иначе и нашите стени са навсякъде гипскартон,още като го правихме дойдоха и казаха къде колко да са отворите,иначе касите са ни от най-големите заради картона.

# 9
  • Мнения: 65
Само не поръчвай китайски врати и особено пък външна. Мъж ми е дърводелец и се занивама предимно с врати и дограма, та затова имам представа за какво иде реч. В повечето случаи - не винаги скъпите врати са качествени, за жалост Wink

# 10
  • Мнения: 5 178
Лип Лес мисля е добро решение, аз харесвам моделите им от фурнир и Декор не е лоша серия

За китайските боклуци е ясно Simple Smile

# 11
  • Мнения: 587
Препоръчвам ви фирма " Perfecta" ,влезте в сайта им и вижте! http://www.perfecta-bg.com/doors_3.html

# 12
  • Мнения: 1 165
Не съм съгласна, че всички китайски врати могат да бъдат слагани под общ знаменател.Има и такива, които са доста качествени.Просто  в Б-я е масова практика да се внася най-евтиното и некачествено и да се продава с мах надценка, но не при всички е така.Говоря от личен опит.А Лип Лес имат възможно най-долното отношене към клиентите си.Ние затова не си поръчахме от тях

# 13
  • Мнения: 5 178
Тинчето, след като не видях нито едни качествени китайски врати как да кажа, че не са боклуци.. все пак не говорим какво има в Китай,  а какво се внася у нас
Пример мога да дам с входните врати продавани в Аква центъра срещу Метро, при тях гаранцията на ключалката е 1000 ( хиляда) отключвания и заключвания - сиреч около 100 дни. Ключалката отделно не се внася, а трудно би могла да се подмени с друг модел

# 14
  • Мнения: 3 211
нашите в предния апартамент бяха от фирма "Дорис". страшно качествени. монтираха ги с плаваща каса или нещо подобно, което да обере неравностите на стените в коридора.
намират се по ул. Марко Балабанов от бившия Класик в посока паркинга на ТИМ зала, в ляво на улицата. ако искаш мога да потърся някъде визитка.
страшно сме доволни от вратите, по-скъпи са от най-масовите и най-евтините, но си заслужава.
за вилата баща ми си поръча от лип лес-е няма такъв боклук Twisted Evil а не са толкова по-евтини.

Общи условия

Активация на акаунт