Дюкан-ки кърмачки- да се запознаем и обменим опит!

  • 5 164
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Здравейте момичета, тъй като мисля да почвам диетата на Дюкан, а съм кърмачка исках да се съберем в една темичка всички.  Да обменим опит и съвети, защото аз съм в самото начало и ще имам нужда от вас! Успех на всички и се радвам да се запознаем. Аз съм на 27 години, искам да сваля 25кг! Ако има нещо което трябва да знам и е специфично за всички кърмещи майки, който са в началото на диетата, ще се радвам да ме посъветвате. Блаогодаря ви предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 134
Нека се запиша и аз  Rolling Eyes
също кърмя и не искам това да е причината да приличам на слон  Embarassed
на 24 години съм и имам да свалям 22 кг.  ooooh! сега съм завидните 82кг.  Sick
ще се радвам и ще съм много щастлива да се включат майките който кърмят и свалят   bouquet
Акварел благодаря за темата   bouquet

# 2
  • Мнения: X
Айде и аз в кюпа, само дето май тая диета няма да ми е по вкуса-ами то с това месо.....хич не мога да го издържа! Или аз пак нещо не съм разбрала  Laughing. Аз съм 72кг  Embarassed  Rolling Eyes  Confused и искам да съм 57-така че мооите излишни са 15  Peace!

# 3
  • Мнения: 73
Привет! Hug Аз също се присъединявам към вас. Още съм в процес на набиране на информация и скоро почвам. Аз съм 71 кг и искам да съм си пак 56-57 кг както преди . А между другото поздравления за прекрасната тема. За пореден път се убедих че априлките са много готини(нали и аз съм от тях) newsm51
Успех да си пожелаем в отслабването. А вие прилагате ли я вече?

# 4
  • Мнения: 134
Привет! Hug Аз също се присъединявам към вас. Още съм в процес на набиране на информация и скоро почвам. Аз съм 71 кг и искам да съм си пак 56-57 кг както преди . А между другото поздравления за прекрасната тема. За пореден път се убедих че априлките са много готини(нали и аз съм от тях) newsm51
Успех да си пожелаем в отслабването. А вие прилагате ли я вече?
привет мила и успех  Hug
аз лично още съм на старта ,защото ще ми е много трудно  Confused ам прекалено много сладко и това за мен ще е огромен проблем  Embarassed Confused Sick не знам как ще се въздържам пробвала съм да отказвам сладкото и започва да ми става лошо да ми пада кръвното та не знам докъде ще я докарам ,дано да намеря правилния път  Praynig
от понеделник твърдо почвам ще си стискаме палци взаимно  Hug  bouquet
Успех   bouquet
аз продължавам да се боря с глада си към захарта  Embarassed

# 5
  • Мнения: 422
здравейте и от мен мисля и аз да се включа,аз имам да свалям около 8кг,в момента съм 57 ама съм висока 158см,на мен също проблема ми е сладкото по точно сладоледа пристрастена съм към него Embarassedсъщо кърмя и от една страна си мисля че все пак трябва да се хапва за да се поддържа лактацията ама и много ми се иска да съм си както преди,при мен преди даваше резултата и то мн добър като не се храня след 18 часа,сега ще видим,е днес вече ядох сладолед Embarassedуспех на всички

# 6
  • Мнения: 19
Бихте ли ме светнали какво  предствлява тази  диета.

Че аз имам да свалям вече 13 кг

# 7
  • Мнения: 134
Бихте ли ме светнали какво  предствлява тази  диета.

Че аз имам да свалям вече 13 кг
Здрасти мила (само априлки верно се оказахме най-дебелите )  Joy
ето тук е описано много хубаво
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316365.0


mani4ko според мен има баланс и да се запази лактацията ,обаче пусти сладкиши като малко дете пред витрина на Милка съм като видя шоколад  Crazy

# 8
  • Мнения: 121
Айде и аз да ви се тропна тука, а? Confused
То не може само другите да ги агитирам, я!... Crossing Arms
Ми само не съм си намислила от кога да я почна(пак) Laughing . Ама като гледам, че cenitelkata вече е решила от понеделник newsm78..., да зема и аз оттогава, че да си бием по едно приятелско рамо Mr. Green (в случай на нужада де).
Aquariel, ти докъде си с диетата- почнала ли си?
Хихихи- аз съм на 0 фаза  hahaha обмисляне Joy Joy Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 4 145
И аз ще се запиша, тъй като искам да я почна. Но доколкото разбрах мога да ям и плодове.

# 10
  • Мнения: 422
ето ме и мен,все още се настройвам за диетата,днес обаче закусих овесени ядки с кисело мляко и малко бадеми ще видим до довечера дали ще удържа Simple Smileвсе пак доста калорична храна си е,а от утре с диетата ама трябва да си набавя трици и туй онуи дали има в Била.Оп и още нещо много месо,аз не съм много по него ама...

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 12:35 от mani4ko

# 11
  • Мнения: 116
 Хайде и аз да не излагам априлките да се запиша тук. Имам да свалям 11 кг. още, но все не мога да реша от кога.

 cenitelkata , и аз като теб ям прекалено много сладко. На ден ако не хапна поне един шоколад имам чувството, че ще откача. Започват да ми треперят и схващат ръцете, и на мен ми пада много кръвното. А и без хляб нищо не мога да хапна / абе лигла голяма съм, няма що/, та не знам как ще е...  Нееее, ще се стегна. Само да събера още инфо и започвам  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 908
Здравейте,момичета! Hug
Аз не съм кърмачка,ама съм от редовите дюканки и реших да се намеся,защото виждам дълбока дилема относно шоколада-ще ви кажа,че само подсъзнателно и психологически така си мислите,виновен е само и единствено мозъка.Аз го казвам,дето преди диетата не можех без да омета по едно цяло шоколадово руло за 10 минути,камо ли цял шоколад да ми се опре за деня.Трябва воля,да не кажа силен инат(аз съм заложила на такъв),за да не позволявате да надделее желанието за шоколадово.Направете си нещо режимно сладко-аз си правя редовно крем-карамел и като ми се хапва сладко си ям от него.

# 13
  • Мнения: 134
Здравейте,момичета! Hug
Аз не съм кърмачка,ама съм от редовите дюканки и реших да се намеся,защото виждам дълбока дилема относно шоколада-ще ви кажа,че само подсъзнателно и психологически така си мислите,виновен е само и единствено мозъка.Аз го казвам,дето преди диетата не можех без да омета по едно цяло шоколадово руло за 10 минути,камо ли цял шоколад да ми се опре за деня.Трябва воля,да не кажа силен инат(аз съм заложила на такъв),за да не позволявате да надделее желанието за шоколадово.Направете си нещо режимно сладко-аз си правя редовно крем-карамел и като ми се хапва сладко си ям от него.
Благодаря за подкрепата   bouquet
какъв крем карамел нали е забранена захарта ?  newsm78
Аз досега четох за позволените храни и т.н . след малко отиваме в кауфланд и ще пазарувам от утре почвам твърдо  Peace
  bouquet

# 14

Общи условия

Активация на акаунт