Колко плащате при гинеколог?

  • 26 437
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 132
Здравейте!
Интересува ме колко плащате при гинеколога си за преглед включващ взимане на проба за хламидии,цитонамазка и микробиология? Включва ли цената изследването или отделно плащате за лабораторията?
И още нещо- издават ли ви гинеколозите касови бележки? Simple Smile
Ако може да се включат мами от Пловдив ходещи при др.Амалиев ще съм им много благодарна  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 423
Преглед-30 лв
Микробиология -15
Цитонамазка-15 лв

Не съм плащала вземането на секрета за хламидии, защото си платих самото изследване в лабораторията,където си занесох сама взетия секрет.

# 2
  • Мнения: 2 132
Микробиология -15
Цитонамазка-15 лв
А тези цени включват ли изследванията в лабораторията?

# 3
  • Мнения: 3 459
40 лева.
Последния път като ходих и аз се учудих, ама се оказа че ехографа явно се таксува отделно.
Изследванията си ги правя в Торакс, в сайта им може да видиш цените  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 790
40 лв платих последния път - преглед, ехограф и цитонамазка. Дадоха ми касова бележка.

# 5
  • Мнения: 1 844
аз ходя в торакс-пловдив.
преглед 20 лв
цитонамзка 20 лв
микробиология 20 лв
хламидия 18 или 20.. Thinking
ехограф 20 лв
касова бележка винаги ми дават.

# 6
  • Мнения: 2 132
Питането ми е заради една приятелка. Тя е платила на гинеколог 55лв за въпросните неща, но това е без изследването в лабораторията. Отделно в лабораторията е платила още към 60лв. Та на мен ми се видя много само за взимането на проби да даде толкова пари на гинеколога.
Вашите цени включват ли и лабораторията?

Отделно като е отишла да покаже резултатите и е взел още 25лв без да я преглежда , а само за да ги погледне и да и изпише лекарства.. Rolling Eyes

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Определено лекарката на приятелката ти е обирджия.За доктор Амалиев ли става въпрос?Ако да,младши или старши?

Аз плащам за тези манипулации 55лв/преглед,цитонамазка и микробиология/.Взимам си резултатите от регистратурата на клиниката /Селена/ и после при моята лекарка.Не  ми взима пари за тълкуването за резултатите и изписването на лечение.Не плащам отделно и за лабораторията.

# 8
  • Мнения: 1 900
Кои е този лекар?
За гинекологичен преглед и вземане на проби за цитонамазка и микробиология последния път гинеколога ми взе 20. Отделно в лабораторията си платих двете проби, едната 18 другата 12 лв.
Иначе на ехограф като ме гледа ми взе 20лв.

# 9
  • Мнения: 2 132
Питах я - каза, че ходи при Илия Амалиев. Това бил бащата.

# 10
  • Мнения: 5 173
Аз винаги ходя с направление и плащам минимални суми.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 423
Паричките не включват таксата в лабораторията, но все пак за хламидийното изаследване платих 30 лв през зимата,а не 60. Множко ми се виждат да ти вземнат 25 лв за вторичен преглед и за изписване на лекарства! Аз съм попадава в София на такива обирджийки!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 541
лелеееееееее евтиния аз платих 70 за преглед и цитонамаска (на частно) doctor

# 13
  • Мнения: 3 459
40 лева платих за преглед, ехограф, вземане на цитонамазка и микробиология.
Изследванията си ги плащам отделно, тъй като ги взимам от лекарката и ги нося в която лаборатория искам аз  Peace

# 14
  • Мнения: 1 900
За бащата само съм чувала, че е добър. Виждала съм го, но не съм имала контакт с него. Сина е нормален лекар, доволна съм от отношението му макар само по впечатление от визитациите в родилното.
Иначе на моита лекарка цените по лично мое мнение са ниски, но и това което ти си споменала ми се вижда повечко. Но всеки лекар сам преценява, колко да иска.
Лично аз бих платила повече само в случайте за които имам сериозни притеснения, става дума за лекар които е наистина много добър.
Също не пестя пари и средства когато се отнася за мед. грижи за сина ми.
Иначе всичко е въпрос на личен избор. Ако приятелката ти е доволна от обслужването може да ходи при този лекар въпреки цените. Peace
п.с. Моята АГ за вторичен не ми иска парите.

Общи условия

Активация на акаунт