Черен списък на стоматолози и стоматологични центрове!

  • 1 763
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3

Крайно съм недоволна от обслужването в прехваленият детс.стоматологичен център"Юниордент".Заведох синът си който е на 4г., и съм крайно недоволна.там гледат само как да те баламосат и да ти вземат парите.Измислили са си някакъв ценоразпис"според НЗОК" и за всичко си плащаш.На други места децата имат право на няколко безплатни услуги,там това не важи.Да не говорим ще въобще не могат да предразположат едно дете.Моето ходеше с удоволствие на зъболекар, след тях неможех ме да го накараме да си отвори устата."Професионалистките" ,го оставиха 2 седмици с арсен,като ме излъгаха че това лекарство може да стои.Така травмираха детето,че се чудех къде да отида, при кой зъболекар и какво да направя.

Бягайте далеч от прехваленият ЮНИОДЕНТ!!!!

# 1
  • Мнения: 3
Към числото на черните стоматологични центрове бих добавила и стом.център"Артес", на чиято врата също пише детска стоматология.Там зачитат това което се полага по каса, но също нямат подход към децата, държат се с децата като войници и ги заплашват че ще ги връзват ако не направят каквото им кажат,дори се опитват и да посягат. Просто незнам как такива центрове получават разрешение за работа с деца. newsm78 и предварително проучвайте къде водите децата си за да си спестите бъдещи проблеми Naughty

Общи условия

Активация на акаунт