киста в плацентата

  • 3 154
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте !!!

Току що се регистрирах и аз тук.
Имам един проблем, който ме тревожи и искам да го споделя с Вас ... ако някой може да ми даде съвет.

Бременна съм в 25г.с. и днес бях на обичайния преглед. Моята лекарка ми каза, че имам 2 кисти в плацентата - едната 18мм, а другата 30мм. Даде ми номерата на двама лекари, за да отида при тях на по-подробна консултация, защото те щели да ме гледат на по-хубав ехограф.

Искам да Ви попитам дали някой е изпадал в същото положение?

Благодаря Ви !!!

П.С. Моля да ме извините ако темата се повтаря.

# 1
  • Мнения: 92
Най добре послушай лекарката! Но не трябва да се притесняваш много за да не получиш спонтанен аборт! Успокойсе недей да мислиш постоянно за това отиди при някой добър лекар за да реши какво да се прави и има ли начин да се отсрани кистата! Иначе ти пожелавам успех и леко бременеене!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 70
Най добре послушай лекарката! Но не трябва да се притесняваш много за да не получиш спонтанен аборт! Успокойсе недей да мислиш постоянно за това отиди при някой добър лекар за да реши какво да се прави и има ли начин да се отсрани кистата! Иначе ти пожелавам успех и леко бременеене!!!

благодаря ти !

# 3
  • Мнения: 92
Най добре послушай лекарката! Но не трябва да се притесняваш много за да не получиш спонтанен аборт! Успокойсе недей да мислиш постоянно за това отиди при някой добър лекар за да реши какво да се прави и има ли начин да се отсрани кистата! Иначе ти пожелавам успех и леко бременеене!!!

благодаря ти !


Нямя за какво! Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 2 908
elleee немога да ти помогна с информация но с цялото си сърце ти пожелавам да се оправят нещата и да се роди едно живо и здраво бебче като му дойде времето.Успех от мен и стискам палци всичко да е наред. Praynig Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 70
elleee немога да ти помогна с информация но с цялото си сърце ти пожелавам да се оправят нещата и да се роди едно живо и здраво бебче като му дойде времето.Успех от мен и стискам палци всичко да е наред. Praynig Hug

и аз всеки ден се моля бебата ми да се роди жива и здрава  Praynig ... нищо друго не ме интересува сега, само нещата да се оправят  Simple Smile
благодаря ти за подкрепата   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 2 908
Нормално е друго нищо да не те интересува в момента.Мисли позитивно,всичко ще е наред! Hug

# 7
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Аз имах киста на плацентата. Някъде около 29г.с. я видяха. Изкарах си с нея докрая, нямах проблеми.
Отиди при тези специалисти, хубаво е да се огледат кистите с добър ехограф. Най-вероятно не е нещо сериозно, но ще си спокойна.
Аз имах голямо доверие на моя лекар и когато ми каза, че кистата не пречи се успокоих и не съм я мислела повече.
Лека бременност ти желая! И здраво бебче!

# 8
  • Мнения: 92
Аз имах киста на плацентата. Някъде около 29г.с. я видяха. Изкарах си с нея докрая, нямах проблеми.
Отиди при тези специалисти, хубаво е да се огледат кистите с добър ехограф. Най-вероятно не е нещо сериозно, но ще си спокойна.
Аз имах голямо доверие на моя лекар и когато ми каза, че кистата не пречи се успокоих и не съм я мислела повече.
Лека бременност ти желая! И здраво бебче!
Peace Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 70
Аз имах киста на плацентата. Някъде около 29г.с. я видяха. Изкарах си с нея докрая, нямах проблеми.
Отиди при тези специалисти, хубаво е да се огледат кистите с добър ехограф. Най-вероятно не е нещо сериозно, но ще си спокойна.
Аз имах голямо доверие на моя лекар и когато ми каза, че кистата не пречи се успокоих и не съм я мислела повече.
Лека бременност ти желая! И здраво бебче!

благодаря ти много  Hug наистина ми помогна споделеното от теб, защото досега каквото бях прочела бяха все подобни случаи с такива кисти, но в началото на бременността, а аз съм горе-долу като твоя случай. а пък и преди малко се чух с една приятелка на мама - медицинска сестра, та и тя ме поуспокои  Simple Smile дано само да не пречи на беба Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 70
днес бях на лекар и се оказа, че притесненията са ми били напразни Simple Smile това моето не е киста, а авилозно пространство, каквото и да означава. Важното е, че няма да расте, а напротив - по-скоро ще се смалява. Иначе с беба всичко е наред и в рамките на нормите Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 2 908
Супер.Радвам че всичко е наред,сега си отдъхни и се радвай на бременноста си и накрая да се роди едно живо и здраво бебче.Успех и много късмет. Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 70
Супер.Радвам че всичко е наред,сега си отдъхни и се радвай на бременноста си и накрая да се роди едно живо и здраво бебче.Успех и много късмет. Hug

Благодаря  Hug Утре сутринта с беба заминаваме на море  travel sun

Общи условия

Активация на акаунт