Дали се случило.Бременна ли съм.

  • 3 060
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравей те момичета.Много от вас може би знаят че миналия месец направих аборт.Това беше на 11-ти.До този месец всичко беше нормално,но преди 5 дни,гърдите ми отново започнаха да растат с пълна сила.Уж се пазим,уж не се изпускал вътре,а гърдите ми растът,убонянието ми се изостри,гадене и киселини.Нямам закъснение,но вече се чудя какво става.Дали е възможно отново да съм забременяла.
Ще съм ви благодарна за мненията.

# 1
  • Мнения: X
Забравих да пиша,че ужасно ме сърбят гърдите,зърната,корема и най вече около пъпа.Появиха ми се пъпки.Може ли да е от нещо друго.

# 2
направи си тест и ще разбереш, ние няма как да познаем. Peace

# 3
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Обикновения тест ще ти покаже 2 чертички до 7-8 седмици след аборта, поради наличние на хормона.
Посъветвай се с лекар, той ще ти каже как да процедираш

# 4
  • Мнения: 1 085
Успокой се и не си втълпявай разни неща.Щом сте се пазили няма от какво да се страхуваш.Понякога самовнушението какво ли не прави.Аз имах тези симптоми и много други но не бях бременна.Просто е внушение според мен.

# 5
  • Мнения: 26
Най-добре се обърни към лекар.
По-рано Хриска-Писка на подобни постове или теми казваше "ей сега хвърлям боба".
Поне направи тест, как можем да кажем каквото и да било!
Пожелавам ти скоро да видиш двете чертички и всичко да е успешно и безпроблемно до финала.

# 6
  • Мнения: 1 085
Теста сигурно ще е положителен, тя скоро е правила аборт.Изчакай малко поне да видиш дали ще ти дойде и тогава отивай на лекар.

# 7
  • Мнения: X
Момичета направих си тестове-отрицателни.Както казах на скоро правих аборт и бях се захванала с други работи за да не го мисля.Мъжа ми беше човека който каза,яяяя колко са ти пораснали гърдите,или пък че съм имала страшно обоняние.Знам,че няма как да хвърляте боб,искам просто мнения.Благодаря ви за отговорите.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 908
anhelika желая ти много успех  и в най-скоро време да видиш двете чертички! Hug

# 9
  • Мнения: 1 085
Казах ти .Изчакай датата на М. и ако не ти дойде си направи тест.Щом са отрицателни значи няма нищо., но ти пожелавам идните месеци да ти се случи чудо.

# 10
  • Мнения: X
Момичета.Днес си правих тест.Има едваааааа забележима втора чертичка.Незнам дали да и вярвам.Какво ще кажете.Утре ще си напрявя друг.Едва се вижда.Дали ми се привижда на. newsm78

# 11
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Възможно е да от хормона,който още е в тялото ти след аборта...
Защо не си пуснеш кръвен тест?

# 12
  • Мнения: X
Онзи ден си преавих тест и беше напълно отрицателен.Ще чакам.Може просто да ми се е привидяло.

# 13
  • Мнения: 674
Кръвен тест е най-сигурен Peace Успех Praynig Hug

# 14
  • Мнения: 1 085
Тестовете няма да ти покажат правилно.Скоро си правила аборт и затова не можеш ли да го проумееш.Иди на гинеколог. ooooh!Хората ти говорят пък ти си знаеш твоята си.

Общи условия

Активация на акаунт