хормонални изследвания

  • 551
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
здравейте. искам да попитам нещо
тъй като преди около 2 месеца се наложи да пия ескапеле а сега трябва да си правя хормонални изследвания времето което е минало от тогава достатъчно ли е организма да се е изчистил тоест мога ли спокойно да си ги направя без да се притеснявам че няма да бъдат точни? моля отговорете бързо важно е
благодаря

# 1
  • Мнения: 44
Simple Smile

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 22:46 от kleopatra87

# 2
  • Мнения: 583
Трябва да попиташ лекаря , който ще ти прави изследването. Той най-добре ще прецени дали ще има отклонение.

# 3
  • Мнения: 44
е да ама проблема е че не мога майка ми ще бъде с мен а тя не знае че съм го пила ескапелето

# 4
  • Мнения: 583
е да ама проблема е че не мога майка ми ще бъде с мен а тя не знае че съм го пила ескапелето

Търси в чичко Гугъл, той знае всичко, все някъде ще прочетеш необходимата ти информация.

# 5
  • Мнения: 8 163
За два месеца? Би трябвало да си се изчистила още в рамките на първия.

# 6
  • Мнения: 44
и аз така си помислих ама реших да пиша за дам съм сигурна

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 23:08 от kleopatra87

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
консултирай се с лекаря

# 8
  • Мнения: 44
ами когато ходих да ме прегледат защото ми закъсняваше казах на гинеколога че съм пила ескапеле и той нищо не каза. даже искаше да пия хапчета които да ми го предизвикат и да направя изследванията. но все пак директно не съм задала въпроса дали ще окаже влияние ескапелето пък и смятам че от самата лаборатория по-добре ще знаят отколкото гинеколога. и за това писах тук ако някои случаино знае да каже Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт