Мажете ли ръчичките

  • 1 765
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 712
Здравейте, мамчета! Hug

Когато мажете бебчетата с разни мазила, мажете ли дланите? Защото на моята бебка от известно време ръцете са й все в устата (докъдето успее Mr. Green) и се чудя дали е правилно да ги мажа и тях, тъй като това правя от време на време Rolling Eyes

  bouquet

# 1
  • Мнения: 10 982
Мажа от време на време, но мазилото попива бързо и нямам притеснения.

# 2
  • Мнения: 164
аз ръчичките не мажа -само тялото след баня(макар че и това е доста трудно като тя не застава и за секунда мирна Laughing)

# 3
  • Мнения: 8 163
Защо се налага да мажеш дланите? Суха ли е кожата?

Според мен не е нужно. Дете на три месеца нито пере на ръка, нито мие чинии, нито ползва антибактериален сапун след всяко ходене до тоалетната или преди ядене.

# 4
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не. Никога не съм мазала  Peace

# 5
  • Мнения: 1 900
Само от време на време докато беше още малък. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 43 903
мажа го...

# 7
  • Мнения: 9 814
Не. Никога не съм мазала  Peace

И за така!

# 8
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Гледам да не ги мажа ръчичките.

# 9
  • Мнения: 662
Когато и е суха кожата или се бели, мажа и ръчичките, но слагам ръкавици, защото не пропуска да дегустира мазилото Laughing.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 585
Не, досега не помня да съм мазала.

# 11
  • Мнения: 22 343
Винаги мажа всичко, включително и дланите. Пазя я няколко минути преди да си натъпче ръцете в устата. Но и тя ги лапаше за кратко, не виждам какъв е проблема.

# 12
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
винаги мажа всичко и ръчички и крачета  Peace

# 13
  • Мнения: 2 111
Не,не мажа ръчичките.

# 14
  • Мнения: 8 163
Винаги мажа всичко, включително и дланите. Пазя я няколко минути преди да си натъпче ръцете в устата. Но и тя ги лапаше за кратко, не виждам какъв е проблема.
Хайде следващият път като намажеш ръчичките на малката, изчакай си няколкото минути, както обикновено, а после пробвай да видиш дали ще усетиш вкуса на мазилото. Обзалагам се, че ще можеш.

Общи условия

Активация на акаунт