Отзиви за Мебел Стил Търговище?

  • 15 815
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Търся отзиви от купували си мебели от тази фирма. Харесали сме холова гарнитура на тази фирма, но ми се иска да чуя пъррво някакви мнения от купували си техни мебели, преди да я купим.
Благодаря предварително на отзовалите се.  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 178
къде ги продават във Варна, в магазина във Владиславово ли ?
хем ми звучи познато, хем не мога да се сетя

# 2
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Ние ги намерихме в един малък магазин на Владислав между Макдрайв и Автогарата, но от отсрещната страна.

# 3
  • Мнения: 5 178
определено не съм ходила там, но дано се сетя от къде ми е познато името

# 4
  • Мнения: 71
Аз се сещам за мебел стил, но мисля, че производството е в Добрич. Мнението ми е, че мебелите им са качествени, но доста са бавни при доставката и при монтажа. Ще ти скъсан нервите при монтажа!

# 5
  • Мнения: 5 178
опаа като каза мебел стил  и Добрич включих
девера поръчваха от там, меко казано недоволни тапицерията е елефант и се нацепи по шевовете, краката на диванчетата са проста пластмаса с покритие, което от удрянето на четката за прахосмукачката се обелиха и като цяло мяза на ду.., а са мебели на 2-3 години

# 6
  • Мнения: 71
не знам КОТЕ, дали Despina пита за същите мебел стил. Тези за които аз се сещам и предполагам и предполагам и ти са на бул. Цар Освободител, Варна, до червен площад!

# 7
  • Мнения: 5 178
http://www.mebelstill-varna.com/index-16.htm тези са добричката фирма, магазините им са 2 единия до Винса, другия на Сливница 98 ( след Нептун)

Търговишката са тази фирма http://www.mebelstil.eu/index.php?option=com_datsogallery&It … detail&id=121
обаче дали имат нещо общо не знам,
и последно само да кажа, че на девера модела на мебелта е тази от втория линк

# 8
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Да точно за тия от втория линк става въпрос.
А това, което харесахме е нещо подобно на това . Пак торино, но без цифра.

# 9
  • Мнения: 79
И ние мислим да поръчваме от тая фирма, но магазина в който гледахме гарнитурата се намира във Владиславово. Цените са много добри, но не знам дали няма да е за сметка на качеството. Да се надяваме, че няма да е така, защото утре поръчваме  Praynig

# 10
  • Варна
  • Мнения: 5 499
plam_, а кой модел сте си харесали и с каква дамаска?

# 11
  • York
  • Мнения: 826
Препоръчвам ви да се насочите към Мебел стил - Добрич. По-скъпа им е меката мебел, но по - качествена. Но пък и всичко зависи и от начина на ползване, от килограмите на собствениците и т.н.  Rolling Eyes

# 12
Здравейте скъпи приятели,
искам да предупредя всички за Мебел Стил, никога не си поръчвайте от тях нищо.
Първо ще ви вземат много пари и то 100% предварително иначе не искат да правят нищо, после ще правят каквото си искат ще монтират когато си искат ще го монтират както им удобно а при положение че са ви надупили да платите всичко доста трудно протичат преговорите.
От тях си поръчах кухня и един шкаф. Скъсаха ми нервите. Изрично бях предупредила че трябва да монтират на 10 декември иначе няма да направя поръчката при тях .
Работниците им идват на монтаж без инструменти. Шефа е отвратителен и безцеремомнен държи се все едно клиента трябва да направи нещо за него а не обратно. На тъмно кафява кухня искаха да ми монтират жълт курниз и спорихме два дни те твърдяха че цвета е еднакъв. Събрах десет души свидетели случайни да кажат дали е еднакъв цвета.
Полудях и на всичко отгоре няма какво да се направи. Донесоха ми шкафа вместо 30 см. 45см дълбок което съответно го прави негоден да се монтира в апартамента ми. Карат те да подписаш запис на заповед все едно са ти дали пари на заем.
Ужастни са.
Нямам думи .
Аз не съм единствената недоволна клиентка. В офиса им постоянно има такива.

НИКОГА НЕ СЕ ОБРЪЩАЙТЕ КЪМ ТАЗИ ФИРМА. НИКОГА

# 13
  • Мнения: 455
Ние имаме техни мебели и сме доволни - не сме имали проблеми като тези на потребителката с кухнята и пр.
Напротив - хората са много коректни, не искат всички пари предварително и спазиха сроковете си.
Това пояснение давам в случай, че потребителката е имала предвид "Мебел Стил" от гр. Търговище, но същото мога да кажа и за "Мебел Стил" от гр. Добрич - и техни мебели имаме и отново сме доволни от всичко което изброих за другата фирма.
Може би потребителката е попаднала на "Мебел Стил" - менте защото не мога да припозная отношението на нито една от двете мебелни фирми към клиентите си. Още повече, че шифовете на нито една от двете фирми не са се занимавали лично с някоя от нашите поръчки - явно потребителката е с привилегии ..... А и да не говорим, че шефовете и на двете фирми не са само по един а са в съдружие - справка "Търговски регистър".

Общи условия

Активация на акаунт