Еротично и комично

  • 8 485
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Случвало ли се е в стремежа си да бъдете различни,еротични и сексапилни,да се нараните?Да изкълчите крак или ръка,или партньорът ви да пострада.Изобщо от играчка да стане плачка.

# 1
  • Мнения: 824
А на теб?

# 2
  • Мнения: 3 459
Не, не ми се е случвало.

# 3
# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Падане преди години зад бара на EXIT брои ли се Laughing. Много еротична бях на пилона насред пламъците преди това Joy. Има и една- две случки дето са си точно по темата, но и с пистолет насреща няма да ги споделя  Crazy.

# 5
  • Мнения: 2 161
Брои се падането.Аз съм падала по време на стриптийз,а веднъж изплющях мъжа си в окото със сутиена,за което не чувствам вина.Да не е седял на първия ред и да не си е отварял толкова широко очите.

# 6
  • Мнения: X
Много пъти.
Винаги като започна да танцувам настъпва един такъв момент, хеле пък и ако го правя с цел да стане весело. А понякога просто партньорът ме изтърва, заблуден от дребния ми ръст Mr. Green

# 7
  • Мнения: 411
Веднъж правих стриптийз на мъжо.
Клекнах до земята и се хванах за касата на вратата,обаче при изправянето се подхлъзнах на теракота с токчетата и тупнах по голо дупе на земята,освен това си ударих главата в другата страна на касата.Започнах да се хиля и нямах сили да стана от смях и болка,че мъжо ми помогна да стана...  Mr. GreenLaughing

# 8
  • Мнения: 1 517
Вървя с манекенска походка, леко поклащайки ханш и бедра (или поне се старая да е така), минавам покрай въпросния и се правя, че не го заблязвам, с високо вдигната глава. И докато блея баирите и се правя на недостъпна се блъснах в кофата за боклук.
Сраааамммм  Grinning
Сега и двете ми деца като вървят, ако се заблеят често се блъскат в нещо  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 161
Цитат
Има и една- две случки дето са си точно по темата, но и с пистолет насреща няма да ги споделя  
И аз така.

# 10
  • Мнения: 2 212
Да, но също ме е срам да разказвам  Embarassed

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ще ми се да разкажа случката, ама ме е срам. Ще споделя само резултата - 6 см цепка на главата, седмица преди сватбата.

# 12
  • Мнения: 2 161
Какво толкова се срамувате?Давайте смело.

# 13
  • Мнения: 2 467
Да. Преди време - аз красива и млада, с педя пола, токчета до сливиците и самочувствие до небето. Паднах по дупе с нулев шанс да се изправя без чужда помощ заради пустите токове. Имаше много народ на улицата и всички видяха туй, що не исках да видят Sad

# 14
  • Мнения: 2 161
Имам случка тип:един мъж,едно момиче,една кола,един клаксон,едно дупе.И за цвят-един разгневен пенсионер.

Общи условия

Активация на акаунт