За четенето в тоалетната...

  • 8 327
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 502
  Съпругът ви обича ли да се заседява в тоалетната?Държите ли във въпросното помещение вестници,списания,научна литература и кръстословици.И карате ли му се,когато се зачете в някоя книга в кенефа и се смее на глас?

# 1
  • Мнения: 2 401
Мдааа, чете човека, но не се заседява  кой знае колко. Между другото, когато се нанасяхме мислех в едната тоалетна да сложа  мини библиотека  Laughing обаче ми се стори кощунство.

# 2
  • Мнения: 308
 Чете. И той чете и аз чета. Не виждам нищо лошо. Понякога с малката това ми е единственото време, когато мога да си почета от книгата

# 3
  • Мнения: 125
Аз чета. Той не...ама пък играе судоку Simple Smile Дразни ме само когато тоалетната ми трябва спешно, и аз него така.
Това продължение на обувките, салфетките и тоалетната хартия ли е?

# 4
  • Мнения: 502
  Да,единственото място напоследък,дето можеш да се усамотиш за малко. Laughing Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 625
Даааааааааа стои вътре по минимум 40 минути ooooh!

# 6
  • Мнения: 502
Аз чета. Той не...ама пък играе судоку Simple Smile Дразни ме само когато тоалетната ми трябва спешно, и аз него така.
Това продължение на обувките, салфетките и тоалетната хартия ли е?
  Да,да,темата е поредната от серията.Мислете за следващата.. Laughing

# 7
  • Мнения: 263
Заседява се.... Не държим никаква "литература" вътре, обаче нашият си взима любимата книжка под мишница и се засилва към ВеЦе-то... В такива моменти зная, че следващите 20 мин. тоалетна няма да се ползва! Добре, че детето е още малко и ползва гърне!
За щастие не съм преживявала моменти със смях на глас в тоалетната!  Crazy

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
не само с книга или вестник  влиза във вецето, ами понякога и с лаптопа Laughing

# 9
  • Мнения: 2 099
Мъж ми не,обаче аз да.Обичам да чета най-често медицинска литература.Обаче с хемороидите след второто бебе не се отпускам много много да седя и да чета на гърнето че после лошо newsm09

# 10
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Не !Ние сме по бързата процедура Simple Smile!

# 11
  • Мнения: 851
Дааа и той и аз. Mr. Green Даже си имаме и клозетна лирика - разни безумни списания, дето щом влязат в къщи веднага заминават в кенефа. Само там мога да чета заглавия от сорта "1001 начина да си избръснете краката" Crossing Arms

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Е това с четенето в тоалетната никога не съм можела да го разбера, смешно е просто.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 63
Ухааа! Четем и двамата сутрин - той влиза с лаптопа,а аз имам там един дебел съновник Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 344
Смешно или не, аз чета там- вестници или художествена литература.Само там мога да се скрия поне за малко.

Общи условия

Активация на акаунт