За непушачи!!!!!!!!!!!!

  • 1 643
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Отскоро съм във нова фирма и моя работодател е кумин. Не спира да пуши, след загасяването на цигарата се пали нова и така до безкрайност....................Аз съм непушач и направо вече не издържам.
 smile3514При опита си да му направя забележка ми се отговори "Ще трябва да свикваш".
Естествено, че няма да стане и ще напусна, ако нещата не се променят, но искам да съм опитала всичко преди това, защото спечелих това работно място с конкурс и работя едва от 2 седмици.
Моля кажете ми кой защитава правата ни като непушачи и има ли в проклетата България такава институция или и аз незнам какво?????? #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Мнението на пушачите не искам!!!!!!!!!!!!!!!!!! Знам, че те немогат да ме разберат.
 Stop

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 12:25 от cotton4e

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
О, не си права- аз съм пушач и те разбирам чудесно.
Освен да напуснеш- друг вариант не виждам обаче...  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 851
Права няма. Това е сигурно. Една позната напусна преди време една счетоводна къща точно по същата причина. Така че според мен това е решението. Крайно е за съжаление, но неизбежно.

# 3
  • Мнения: 5 370
Щом е шефът-зле, много зле. Ама той в самия ли офис пуши? ooooh!
Българска му работа и балкански манталитет. Оправия немА. Tired

# 4
  • Мнения: 2 401
..... и има ли в проклетата България такава институция или и аз незнам какво?????? #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Оооо има в "проклетата България" закони, има и закон за  пушенето на обществени места. Обаче има и един ужасно толерантен народ.. затова вероятно ще ти бъде трудно да промениш положението, но пред алтернативата да напуснеш  с подвита опашка е по-добре да опиташ.

# 5
  • Мнения: 3 459
Разбирам те много добре, за непушачи е супер кофти да се намират сред такива.
Не знам какви права може да имаш относно такъв проблем, или напускаш, или оставаш.
Все пак това си е неговата фирма и може да си пуши където иска, а това, че е безкрайно прост - спор няма.

# 6
  • Мнения: 1 517
Аз съм пушачка и те подкрепям напълно. Само решение не мога да ти предложа  newsm78
Закони си имаме, но никой не ги спазва и още по-никой не съблюдава за спазването им.

Толерантността си има и хубава и лоша страна.

# 7
  • Мнения: 2 161
Като пушач те подкрепям напълно и ти съчувствам.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Освен да напуснеш- друг вариант не виждам обаче...  Rolling Eyes

и аз. С пушачите трудно се комуникира по таз тематика  Tired

# 9
  • София
  • Мнения: 4 865
Сменяй работата. В много офиси вече действат правилата за пушене на обществени места. Колегите дори и през зимата излизат да пушат навън.

# 10
  • София
  • Мнения: 62 595
Прецени кое е по-важно за теб - заплатата в конкретната фирма или здравето ти по 8 часа на ден.

# 11
  • Мнения: 6 991
Сега напусни, явно няма да излезеш на глава.
Следващия път на интервюто уточни, че предпочиташ среда от непушачи.

Аз винаги го казвам, не знам дали на някого му пука, но си го казвам Crazy

# 12
  • France
  • Мнения: 726
По закон, в офисите не се пуши, освен на регламентираните за целта, места. Аз съм пушач и "шефка", и никога не бих си позволила подобно поведение. Търси си правата. Крайно време е, да се съблюдават правилата.

# 13
  • Мнения: X
И аз съм навряна в една стая с още 4-ма пушачи, начело с шефовете, естествено.
Неописуем уют настъпва като запалят и четиримата, пуснат климатика и затворят прозорците. Мисля че мога да се оплача на арменския поп по този повод, но засега се ограничавам с пускането на злобни закачки Mr. Green

# 14
  • Мнения: 806
Извади от Интернет снимка на белите дробове на един стар пушач, залепи я на стената си да се вижда от него.  И аз съм пушач и те разбирам.

Общи условия

Активация на акаунт