Качвате ли на автостоп?

  • 2 981
  • 74
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 430
Ето въпроса ми,качвате ли на автостоп?На мен ми се е случва често да вдигам някой стопаджия,естествено не всеки Mr. Green,но бабички или някои девойки съм ги возила!Е естествено получавам само упреци и мъдри съвети от семейството,че може някой път да си намеря белята,но ми е жал като ги гледам така на пътя.Хайде,чакам вашите коментари,а по-късно ще ви разкажа за последният си пасажер,който взех на стоп Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 459
Не качвам никой.
Въобще не ме е жал за тях.

# 2
  • Мнения: 6 029
Джей, много интересно мнение. И що не ти е жал? Веднъж качихме един мъж с малко дете. По магистрала вървяха, валеше дъжд. Изпуснали последния автобус, нямали избор. И кво, да ги оставим да ги пере дъжд? Щото не ни е жал?

Да, качваме на стоп, стига да има място в колата, напоследък все няма.

# 3
  • Мнения: 2 161
Никога не качвам на стоп.Профучавам си без капка угризение или съчувствие.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 430
Вчера като се прибирах служебно от Петрич за София,малко след Петрич има една местност в която продават дини и пъпеши,та спирам аз да си купя и един дядко с едно чувалче ме пита ще го откарам ли до Сандански,гледам го аз на пръв поглед някъкъв отруден човечец стана ми жал и го качих в колата...................но,после се оказа,че човека не е съвсем в ред CrazyПредстави ми се като владетеля на силата Mr. Greenсега прави космическа совалка,и имам честа да го познавам и возя Mr. GreenЧестно казано въобще не изпитах страх или някакво съмнение за паника,просто ми беше весело,когато се прибрах в София и разказвах със смях,последва голямо мъмрене от страна на майка ми и сестра ми Cry

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Никога не качвам на стоп.Профучавам си без капка угризение или съчувствие.

А ако те стопира поп, ще го качиш ли?  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 3 459
Julie, не качвам поради простата причина, че не знам на какъв човек може да попадна. Няма гаранция за нищо, нали?
Веднъж моя както си караше и внезапно едни спирачки на една спирка и аз направо  Shocked
Качи някъв щото му бил познат. Аз през целия път щях да изтръпна. Викам му на теб хубаво ти е познат, ама на мен - не.
Познати, непознати все ми е тая.

# 7
  • Мнения: 6 029
Нямаш гаранция за нищо, да. Именно заради това не мисля за такива неща.

# 8
  • Мнения: 3 459
Именно заради това не мисля за такива неща.
Ами да ти кажа предпочитам да ги мисля предварително, за да си нямам проблеми  Wink

# 9
  • Мнения: 2 161
Никога не качвам на стоп.Профучавам си без капка угризение или съчувствие.

А ако те стопира поп, ще го качиш ли?  Rolling Eyes
Не.С какво е по-различен от другите?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
Никога не качваме при нас хора на стоп.

Обаче пък никога не ми се е случвало да видя човек с малко дете или старец(като горепосочените случаи) да чакат някой да ги качи.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
Друг пример за качване на стоп беше преди месец ,когато беше градушката и големият дъжд в София (петък след обяд) в посока Надежда две жени бяха мокри и кални и вървяха пеш,защото нямаше и градски транспорт,спрях и ги попитах за къде са и ги откарах,после се чувствах много добре Peace

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Никога не качвам на стоп.Профучавам си без капка угризение или съчувствие.

А ако те стопира поп, ще го качиш ли?  Rolling Eyes
Не.С какво е по-различен от другите?

Ще гориш в Ада, момиче!  Naughty Laughing

# 13
  • Мнения: 6 029
Пък веднъж качихме  трима младежи. 2 момичета и едно момче. С огромни раници. И заспаха на задната седалка. Трябваше да ги оставим в Ябланица. Спираме колата, ама те не се събуждат. Побутнахме ги леко - мне, не стават. Накрая мъж ми малко по-силно раздруса момчето и се събудиха  Mr. Green

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не качвам. Правя изключения понякога, но само за познати.
Пък и познатите ограничавам вече. "Ти и без това пътуваш, та си рекох: Що да хващам рейса?". Щото, любезни, аз не съм длъжна всеки път да съм в твоята посока.

Общи условия

Активация на акаунт