Миома

  • 880
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте! Много съжалявам, ако има такава тема, но аз лично не можах да я открия, затова пиша тук. От много време чета темите във форума и си мисля, че можете да ми дадете съвет. Става дума за майка ми, която има миома на матката от вида интрамурален или субсерозен възел ( така и не можахме да разберем точно). Възлите на миомата са 3. Миомата е 75 мм. Ходи на различни лекари и едни й казват да се оперира, други и казват да чака. Всеки път, когато й дойде, изпитва нечовешки болки и има обилни кръвоизливи, следователно и много тежка анемия. Както аз, така и тя сме много уплашени. Интересува ме при кой гинеколог-хирург, който работи със здравната каса, ще ми препоръчате да отиде. Разбрах, че най-добри са в Александровска болница, но съм много объркана. Моля ви, споделете, ако имате някакъв опит с този проблем и кажете при кой да отиде за операция! Предварително ви благодаря и отново много се извинявам, ако има вече такава тема!!!

# 1
Някой може ли да ми каже нещо за проф. Илко Илиев Карагьозов  от Майчин дом - София? Имам пред вид, дали на него може да се разчита като специалист за операция на миома, дали прави прегледи през здравната каса на кабинет в Александровска болница и дали някой му има координатите?

П.С. Никой ли не се е чувствал отчаян, че не искате да ми пишете към кой да се обърна????
Впоследствие открих теми за миомата тук, но никоя не отговаря на положението на майка ми- тя няма да се пази за бебе, а тук само за това пише- забременяване след миома (нормално за сайта де). Разбрах за д-р Тюфекчиева и за доц. Попова, но по причини, които не искам да споменавам, искам име на друг специалист.Ако някои знае, моля ви се пишете. Няма нищо по мъчително от очакването на новини.....

# 2
  • Мнения: 26
Ако не се лъжа, д-р Карагьозов работи в болница Токуда. Болницата има договор със Здравната каса, така че може да се обадиш там за информация и записване на час.

# 3
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Доколкото знам проф.К. не приема по здравната каса.
Чувала бях хубави неща за него.

Аз лично не съм доволна от посещението си при него в Токуда.

# 4
karite, Май, благодаря ви за мненията! Май, можеш ли да поясниш от какво не беше доволна при посещението? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт