Търся да закупя талони за ДК в Пловдив

  • 481
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
  chef  Здравейте, мами! Искам да попитам дали някоя от вас не се е отказала временно или постоянно от ДК в Пловдив, специално от тази на ул. Богомил, или друга в района на Сточна гара, за да взимам храна от там, дори само за известно време. Пуснала съм молба, но още не са записали  малката, а храната й харесва и търся начини да взимам такава докато я приемат. И ако има мами, които ще ходят на море или почивка извън града, а искат да си запазят мястото или пък такива, които се отказват от кухнята, бих искала да откупя талоните, но ДК ми се иска да ми е близо, както вече споменах, живея на Сточна гара  bouquet Предварително благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 41
Предварително се извинявам, че се включвам с пост, който няма да ти помогне, но какви са тези молби и чакания..... Във Варна , просто си купуваш купони, ако следващата седмица си извън града и не искаш да ползваш кухня-просдто не купуваш...

# 2
  • Мнения: 286
И аз това се чудя newsm78, но тук е така. Поне за тази кухня, не знам на другите места какво е положението. Освен това точно в този пункт не готвят храната, носят я от другаде, а там само я раздават. Това ме навежда на мисълта да питам къде другаде в Пловдив мога да взимам храна от детска кухня, че не ги знам къде са?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 588
В ж.к. Тракия , до пощата. Но се плаща в края на всеки месец за целия следващ (а не е само за седмица). Излиза по 50 ст. на ден.

# 4

Общи условия

Активация на акаунт