хомеопатично лечение на млечница при кърмаче?

  • 4 045
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Бебето ми, на 2,5 месеца неочаквано получи гъбички в устата. До този момент не сме имали такива проблеми, а не съм променяла начина на кърмене. Освен прилаганият нистатин, има ли вариант за хомеопатично лечение? Започнах да прилагам нистатин /Фунгостатин/, но за вбъдеще бих желала да не го използвам, ако проблемът се задържи.

# 1
  • Мнения: 1 559
Да, хомеопатията може да се справи с този проблем (не освен, а вместо нистатин). Тя би помогнала на организма както да се справи с гъбичките, така и да преодолее възприемчивостта си към тях.

# 2
  • Мнения: 2
Имали ли сте подобен проблем? Какво хомеопатично средство използвахте? А освен хомеопатия, нещо друго помогнало ли ви е, напр. обтриване със сода бикарбонат.

# 3
  • Мнения: 95
Обърни се към хомеопат и не взимай на своя глава

# 4
  • Мнения: 743
При дъщеря ми си изчезна от самосебе си. Не прибързвай с решението си. С времето и ще се махне. Това е от кърмата /предполагам знаеш/.

# 5
  • Мнения: 52
И за двете деца съм ползвала само нестатин(фунгостатин)и  им минаваше много бързо.За содата съм чувала от приятелка че помагало ,защото техните били много упорити.Това може да го пробваш,невярвам да навреди

# 6
  • Мнения: 51
Със содата се скриват за момента и после пак се появават.Мазах и със стрит Нистатин и глицерин ,но пак нищо.Най-накрая докторката ми предписа Дактатарин гел .Струва около 10 лв. Много е ефикасен. Дори помага при зачервено гърло . Пробвай, ще има ефект. 

Общи условия

Активация на акаунт