Кажете какво се купуваше за бебенце???

  • 1 320
  • 19
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 358
Момичета, помагайте! Всичко съм забравила, мойте гамени веече са голями и въобще не се сещам какво беше,какво се купуваше а и кой марки сега са по-качествени. На мъжо,сестра му(зълва Mr. Greenмай ми се пада) роди преди 5 дни. Не сме се виждали с неговата рода от 2 години, и сега ще ни гледат под лупа сигурно-как ще се представим с подаръка. Имали са си количка и креватче, това което аз се сещам или столчеза хранене, или гледам тези активните гимнастики, но по мое време ги нямаше и незнам доколко са ефективни.В Джъмбо съм меркала много бебешки неща, ама..... newsm78 Моля ви за съвети, магазини, фирми и цени Praynig

# 1
  • Мнения: 22 343
Активната гимнастика е хубав подарък, според мен каквато и да вземеш върши работа и всички са хубави. Има и по-евтини, има и по-скъпи, но всичките са на един и същ принцип. ))) Мекичка постелка и иг рачки, които висят отгоре и с които бебето да играе.
Според мен за стол за хранене е много рано. ))))

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 358
Да-знам,че е рано но е нещо много полезно и ще се ползва после дълго време.А пък и вуичото нали трябва с нещо по-голямо да пристигне.....като знам как ще ни гледат какво сме купили, пък каква марка, пък колко пари са ни са се отпуснали от сърцето......пффффф ooooh!

# 3
  • Мнения: 6
ami az posledno kupih mnogo krasiv bebeshki spalen komplekt (s obikolnik i chanta za pampersi). Ot mnogo hubava materia i mnogo stilen, ne na tradicionnite mecheta i zaici pri tova ot losho kachestvo. I opakovkata mu beshe tochno kato za podaryk - mnogo krasiva kutia s pandelka. Ne sym sigurna za markata...mislia, che beshe neshto kato "angel baby" i struvashe okolo 100lv, no naistina si zasluzavashe parite.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 358
Да, това е хубава идея, а всъщност след това имаше и погача, нали? И тогава пак се носеха подаръци,май??? Малеееее, как съм забравила всичко #Crazy

# 5
  • Мнения: 3 089
аз бих заложила на дизайнерските неща - виж сайта на красиви неща
http://www.e-prettythings.com/eshop/
а най-добре иди директно на място.
за инфо - шалтетата-одеала, които виждаш на картинката, могат да се поръчат с мека вътрешна част и копчета, и да са различи размери, и всъщност да се направят като за чудесен бебепорт /или портбебе - де да знам как се казва - говоря за пелена за изписване, за разходка и т.н./. аз си направих такава. струваше някъде към 70 кинта. сътвориха я за 8-10 дни. но ако се примолиш, може и по-бързо да успея. в същия десен можеш да поръчаш чаршафи, джобарници, метри за мерене.

според мен, когато правиш подарък, трябва да дариш нещо, което ще носи радост. столчето за хранене е полезна вещ, но с или без теб хората ще си купят някакво. същото важи и за всички други вещи, свързани с бебето - кто ти трябват - ще си купиш. ако не си си купил/намерил от някъде, значи не са ти трябвали толкова. а с такъв подарък 100 % ще впечатлиш!

продуктите на красиви неща наистина са красиви! и още на пръв поглед е ясно, че не иде реч за шир-потреба багажилъци, а за стоки, върху които е мислено, изработени внимателно, ръчно и с финес. не са евтинджос, обаче. в порядъка на 200 и няколко лева можеш да направиш пълен комплект от текстилни неща за детската стая - шалте/пелена + чаршафи + метър за мерене + джобарник.

пп - нямам нищо общо с магазина. не правя целенасочена фирмена реклама. просто съм им фен  Peace

успех!
...
на погача традиционно се носят дрешки. ако решиш да се спреш на това, то имай предвид, че в момент има намаления във фокс бейби, премама, бенетон, мадъркеър - все извесни марки, в които като кажеш, че купуваш за подарък, ще пакетират нещото във впечатляваща фирмена торбичка.
лично аз съм фен на name it - магазинът се намира до руски паметник. ако се движиш по булевард македония в посока п-ка, на десния тротоар, последната пресечка преди п-ка. витрината е забележима. нямат фирмн пакетаж, което е мибнус, когато говорим за подаръци, но пък дрешките са супер качествени и може да се каже уникални - внасят от модел по няколко броя. и там качеството и марката си личи  Peace
 

# 6
  • Мнения: 6 607
Активната гимнастика е добра идея ние имаме тази :http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_106&products_id=1876
Става и като музикална масичка и се ползва дълго време.

# 7
  • Мнения: 96
Активната гимнастика мен специално много ме впечатли. Моята точно вуйчото я донесе.
Аз бях с първо бебче и не бях се заглеждала още по тях. Така, че аз съм за активна гимнастика. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 127
Ние чакаме 3-то дете и аз лично не съм фен на активната гимнастика. Същата работа върши една дъга за креватче, на която сменяш играчките. А заема по-малко място, струва по-малко.

Аз се сещам за столче за кола, автоматична люлка, играчка за леглото с батерии, а не механична. 

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 358
Ние чакаме 3-то дете и аз лично не съм фен на активната гимнастика. Същата работа върши една дъга за креватче, на която сменяш играчките. А заема по-малко място, струва по-малко.

Аз се сещам за столче за кола, автоматична люлка, играчка за леглото с батерии, а не механична. 

И аз мислих за тези комбинираните столчета-люлки, но разбрах,че количката им има всичко. А и са в гарсониера, което предполага,неща заемащи по-малко място.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 127
А не може ли да попиташ диретно майката от какво имат нужда? Кажи й върху какво мислиш.

На нас ни подариха скрин за бебето, за да му слагаме дрешки. И досега го ползвам за децата.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Според мен столче за кола е много подходящ подарък - има такива, дето са от 0 до 36 кг. Peace Ще се ползва дълги години и със сигурност ще им е необходимо още от раждането.

# 12
  • Мнения: 3 926
Аз бих заложила на активната гимнастика, която Илиана е предложила - на Чико. ПРосто е страхотна. Ползва се поне година и половина. Изобщо твърдите активни гимнастики за мен са в пъти по-функционални от тези с килимчета и меки дъги Peace Такъв тип многофункционална играчка (за лежащо, седящо и ходещо дете) имат и Фишер Прайс, а цените им в Джъмбо са по-ниски Peace
Друго, което бих взела са маркови дрешки (Премама, Фокс, Мадъркеър, Бенетон... имам вкъщи и Бърбъри - убийствени са) ако е момченце, или златничко бижу, ако е момиченце Peace Щом ще ви изследват под лупа - златото винаги прави впичатление Mr. Green
Въпреки, че дълги години си стои складирано Wink

# 13
  • Мнения: 9 973
шезлонг или стол за хранене
попитай директно родителите

# 14
  • София
  • Мнения: 2 415
На мен пък много ми допада люлката- столче за хранене. Има три позиции - легнала, повдигната и седнала и може да се люлее сама - на батерии е! Много приятен подарък - хем полезен и практичен, хем нещо различно и относително ново за Бг Peace

Общи условия

Активация на акаунт