Магазин за преоценени мебели в София(аутлет)

  • 32 019
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте, на всички бг-мами.
Бих искала да попитам дали случайно някоя от вас не знае за магазин за преоценени мебели(или тъй нареченият аутлет) в София. Бях в един такъв близо до Стара Загора и останах приятно изненадана от цените и качеството на мебелите , които се продаваха там. Но понеже евентуалният транспорт от там би оскъпил покупката;) си помислих , че не може да няма такъв магазин и в София. Затова, моля, всички, които знаят нещичко по темата да драснат по един ред;) за което предварително БЛАГОДАРЯ;0)

# 1
  • Мнения: 1 655
За тези мебели твърдят, че са от некерман, преоценени в БГ http://galleon1.com/. На сайта е адреса. Подобен магазин има и на Никола Вапцаров, ако идваш от Симеоновско шосе (от към Зоо-то) и завиеш на ляво по Вапцаров, на около 50-100 метра след завоя е.

# 2
  • Мнения: 140
Преди имаше такъв магазин срещу кино "Арена"-запад.Купихме си кожена ъглова гарнитура,вече три години я използваме и сме страшно доволни,но цената когато я купихме не беше много ниска в сравнение с мебелите по другите магазини.Заслужава си ,това е една от най-удачните ни покупки, преди това дивана ни беше на една уж много добра българска фирма-боклук за доста пари.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
Какво значи преоценена  newsm78Съжалявам ако изглежда глупав въпросът ми!Имам предвид на старо ли са или имат някакъв фабричен дефект и затова са преоценени?

# 4
  • Мнения: 140
Нови са ,но имат някакъв дефект-при нас поне беше малък,има малко скъсване на кожата отстрани,но така както е разположена гарнитурата не се вижда.Говоря само за този магазин ,от който ние купихме,за другите не знам.

# 5
  • Мнения: 50
Някои да има информация за такива магазини във Варна или още по-добре в Балчик (може и Добрич). Имам вила близо до Балчик и искам да си купя някои мебели, най-вече разтегателно диванче, но все пак търся нещо на прилични цени. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Нови са ,но имат някакъв дефект-при нас поне беше малък,има малко скъсване на кожата отстрани,но така както е разположена гарнитурата не се вижда.Говоря само за този магазин ,от който ние купихме,за другите не знам.
ей ,че това е много хитро,да имат някъкъв малък дефект.Мисля при по-свободно време да отида и да разгледам.Благодаря ви за инфото  bouquet

# 7
  • Мнения: 11
Здравейте отново;)
Благодаря  на всички, които се отзоваха.Информацията ви беше много полезна.При първа възможност ще отида да разгледам и ще пиша дали си е заслужавало;)

# 8
  • София
  • Мнения: 6 248
Преди имаше такъв магазин срещу кино "Арена"-запад.Купихме си кожена ъглова гарнитура,вече три години я използваме и сме страшно доволни,но цената когато я купихме не беше много ниска в сравнение с мебелите по другите магазини.Заслужава си ,това е една от най-удачните ни покупки, преди това дивана ни беше на една уж много добра българска фирма-боклук за доста пари.

Мисля, че този магазин вече не съществува.

# 9
  • Мнения: 140
Да няма го вече ,затова съм писала "преди имаше".Сега е някъде в новите големи сгради преди моста на Захарна фабрика.

# 10
  • Мнения: 108
А къде се намира този, дето е до Стара Загора? Аз не  съм чувала, а съм любопитна да разгледам.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 13:54 от kresmi

# 11
  • София
  • Мнения: 53
Leo2002bg, със сигурност има в Добрич само не знам дали са втора употреба или с фабрични дефекти. Брат ми си беше купил две много удобни кресла. Обаче не мога да дам подробности за местонахождението. Като се чуем по телефона ще го питам.

# 12
  • Мнения: 1 265
Има такъв магазин на спирка Оряхово до Декор център.Мебелите не са нищо особено, цените са много по-високи от тези в нормалните магазини.Мебелите /предимно холни гарнитури/не се купуват, не зареждат нищо ново и са пълна скръб.

# 13
  • Мнения: 140
И аз вчера отидох да го видя магазина- този на "Оряхово",няма нищо ,ама нищо общо с предишния,собствениците и те са се сменили-не знам как мислят ,че с тези боклуци ще им върви търговията.

# 14
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Leo2002bg, със сигурност има в Добрич само не знам дали са втора употреба или с фабрични дефекти.
Записвам се да следя темата .Най вече за Варна или Добрич!

Общи условия

Активация на акаунт