некоректен търговец - Мирамакс бужута и аксесоари

  • 1 213
  • 2
  •   1
Отговори
  • далечно
  • Мнения: 1 029
след поредната си визита в София съм отвратена от няколко неща, в частност от алъш-веришкото отношение в магазин Мирамакс (бижута и аксесоари) на Граф Игнатиев 9. НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТЯХ.

Купих лента за коса за 3.99 лв. (май не се води от най-евтините), която след ЕДНО слаганее скъсана на ДВЕ места: на шева и на самия плат  ooooh!

касова бележка НЕ ми издадоха като си поисках ми казаха, че "свършила лентата в касовия апарат". Принципно съм стриктна в тези неща, ама точно тогава бързах. Но на опаковката на лентата гордо се мъдри тяхната фирма.

като се върнах на слеващия ден смутените девойки продавачки не ми върнаха парите, предложиха ми да се върна на следващия ден (сякаш имам цялото време на света да се занимавам с техните боклучави продукти). Отказах да се разкарвам и те се обадиха "на шефа", след което ми казаха, че 'нищо не може да се направи'.

Не ми е за парите, но докога такива мърлячи ще търгуват в БГ  #2gunfire? Как няма един търговец да носи отговорност за некачествената си стока  #Cussing out ? май затова и избягвам да пазарувам в БГ - нито е по-евтино, за качество или обслужване какво да се каже - слабопознати понятия  ooooh!

чудя се дали да подам оплакване в АЗП (но пък нямам касова бележка) или при данъчните (че отказват касова бележка)

# 1
  • Мнения: 410
Ами тук 3,99, там 3,99 и така се навъртват....
3,99 са си точно 3,99, освен това си губиш времето в тяхните цигански баламосвания, направо подавай жалба, аман от такива евтини номера. И това с лентата за к.бон - те майтапят ли се или да?! Данъчните ще им се зарадват.

# 2
  • далечно
  • Мнения: 1 029
ами така е, обаче се пених-пених, изрових жалбата от АЗП, но и там си трябва да приложиш касова бележка, както разбирам.

Някой да знае как се подава жалба до данъчните??

иначе тези смешници от Мирамакс имат още магазини на бул. Витоша 50 и ул. Шишман 15. Може и боклуци да продават, ама на сносни места  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт