майстор фаянсаджия 30 лв/кв метър - скъпо ли е

  • 17 323
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
толкова ни поискаха днес за труд с техни материали. Ще ремонтираме баня и тоалетна. Скъпо ли е  или просто на мен така ми се струва newsm78 Колко взимат вашите майстори?

# 1
  • Мнения: 3 036
Какво означава техни материали -лепила,инструменти?
Мисля че е скъпо.
Вижте поне друга фирма и сравнете цените им.

# 2
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Какво се разбира под материали? Лепило, фугиращи смеси, лайсни? Предполагам поне плочките и фаянса вие ще си ги избирате?

# 3
  • Мнения: 166
да-ние купуваме само плочките  Peace

# 4
  • Мнения: 3 036
Виж какво намерих дано ти даде по точна информация от нас.
http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=23048

# 5
  • MJF
  • Мнения: 8 528
преди 2 години 16 лв/кв.като беше от евтините майстори,защото и тогава имаше и 30 и нагоре.зависи обаче за каква работа става въпрос така наизуст няма смисъл.цената се определя от много фактори.то между баня и баня има разлика нищо ,че дейността е с едно име.

# 6
  • Мнения: 1 152
Преди повече от година и половина платихме по 25 лв/кв. само за труд, без материали като лепила и разни други. Когато проучвах тогава цените имаше и по 16-20 лв. труд за квадрат. Но както са писали момичета факторите, от които зависи цената са много: уменията на майстора /много важно условие/, сложността на конфигурацията на плочките, размера на плочките, площта за облепяне , София/провинция и т.н.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 522
на мен ми искат 750 -800 лв за тоалетна 10 кв. м в.т.ч  разбиване и извозване на стари плочки (6-7 кв.м), лепене на плочки с техен материал (разбирай лепящата смес) фугата ще от нас и изграждане на една стеничка от итонг+ в и к (ма то са 2 тръби даже може и да не ги сменят). скъпо ми се вижда, като се има предвид, че ще дам още толкова и за плочки (а може и повече) егати тоалетната  ooooh!. дано поне ги наредят добре.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Скъпичко е.
Нормалните цени за не особено сложен детайл са около 20-22лв. За фриз обикновено си искат на линеен метър.

# 9
  • Мнения: 2 155
Скъпо е, при положение, че материалите са от тях, не бива цената да е повече от 20-25 лв на кв.м.

# 10
  • Мнения: 97
Както казаха момичетата до тук зависи от много фактори. На нас ни взе по 14 лв/кв за лепене на фаянс + 7 лв/кв за изравняване на стени.Бяхме свалили предварително старите плочки и стените бяха на тухла. Материалите си бяха от нас. Вчера приключи с лепенето на фаянса.

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз плащах миналия месец - поставяне на плочки само труд 20лв/кв. Материалите от нас, както и плочките и всичко останало. Санитарията още не е сложена там незнам колко пари ще излезе.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
На мен ми изглежда даже ЕВТИНО!  newsm78 Преди 3 месеца правихме нашата баня, като цената 28 лв/кв беше само за труд! Абсолютно всички материали си бяха от нас, а плочкаджията-близък човек, което няма да се повтори, защото ни окепази банята, взе си паричките и безследно изчезна! За сметка на това преди 2 седмици я префугирахме отново, защото фугите се напукаха и ги изметох. Според мен дори цената е ниска!

# 13
  • Мнения: 2 155
На мен ми изглежда даже ЕВТИНО!  newsm78 Преди 3 месеца правихме нашата баня, като цената 28 лв/кв беше само за труд! Абсолютно всички материали си бяха от нас, а плочкаджията-близък човек, което няма да се повтори, защото ни окепази банята, взе си паричките и безследно изчезна! За сметка на това преди 2 седмици я префугирахме отново, защото фугите се напукаха и ги изметох. Според мен дори цената е ниска!
#Crazy Ама как ще е ниска цената??? На теб са ти взели много.... Close щом и след това сте префугирали newsm78

# 14
  • Мнения: 140
Не може да се каже,че е скъпо ,защото все пак трябва да са погледнат нещата по-детайлно.
В офертата ,която се дава винаги подробно са уточнени нещата -квадратури,материали,какво точно ще се прави.Материали има и много евтини,и по-скъпи-внимавайте да не използват разни измислени строителни лепила,че после да поправяте нещата.

Общи условия

Активация на акаунт