Най- добрият ексфолиант за лице

  • 45 529
  • 170
  •   1
Отговори
  • Мнения: 630
Знам, че е споменаван този или онзи ексфолиант в различни теми в КМ, но сметнах, че ще е добре да има отделна тема по въпроса. В случая на мен лично би ми била много полезна. От доста време използвам Крема с прах от пемза на Др Рьоно, но скоро ми се наложи да си пръскам Биопарокс, а миризмата му толкова ми напомня сега за този гаден Биопарокс, че сега не мога да го използвам. Взех си на Фрийман с малина, но изобщо не съм впечатлена, единствено миризмата му е приятна.
Ще съм благодарна на всички, които споделят ексфолиант, от който са много доволни. Моята кожа е комбинирана и чуствителна.

# 1
  • Мнения: 1 243
Съвсем обикновен на Регал - с жожоба и зеленият от серията Оптималс за комбинирана кожа на Орифлейм  Peace

# 2
  • Мнения: 812
много съм доволна от дълбокият ексфолиант да др Хаушка Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 889
   Преди бях доволна от тези на St. Ives, но скоро не съм ги ползвала. Колкото и невероятно да звучи, напоследък много ми харесва на Ейвън от серията Планет Спа с бял чай - частиците са сравнително едри и наистина има ефект.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 829
и аз не останах доволна от Фрийман Sad

най-доволна съм била от St. Ives,

интересно е  това за Ейвън--ще пробвам  и аз тези планет спа

# 5
  • Мнения: 3 830
Това е моят:



По-добър до момента не съм открила Sunglasses

# 6
  • София
  • Мнения: 38 209
Аз в момента съм с Clean and Clear. Горе-долу добре е.
Преди ползвах на Лореал бял за лице и един зелен за тяло, ама сега ги няма вече по магазините. Cry
А бях много доволна от тях.

# 7
  • Мнения: 4 053
аз ползвам този, и съм доволна

# 8
  • Мнения: 830
DARPHIN Sunglasses само да са ме изгонили от спама на КМ оказа се, че съм мацка отвсякъде Crazy

# 9
  • Мнения: 146
Нищо не действа по-добре на кожата на лицето ми от ексфолиране с най-обикновени кестенови трици.  Никога не съм подозирала че могат да имат такъв ефект!!! Кожата ми е мазна и проблемна не много чувствителна.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 889
Аз в момента съм с Clean and Clear. Горе-долу добре е.


   Много са му ситни частиците, а уж за проблемна кожа.  #Cussing out

# 11
  • София
  • Мнения: 3 782
Още един глас за Нормадерм на Виши. Също така и този на Шисейдо със загряващ ефект.

# 12
  • Мнения: 212
белият чай на планет спа - avon

# 13
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
и аз ползвам един най-обикновен Регал.
ще си взема Ейвън, щом е толкоз хубав Peace

# 14
  • Мнения: 66
Това е моят:



По-добър до момента не съм открила Sunglasses


 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт